sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

Stawiają na rozwój Grajewa


"W KIERUNKU ROZWOJU GOSPODARCZEGO GRAJEWA I POWIATU GRAJEWSKIEGO" - pod tym hasłem odbyło się spotkanie w  Urzędzie Miasta 25 lutego 2011 r. o godz. 17.00.


Rozmawiano o szansach rozwoju gospodarczego Miasta oraz Powiatu Grajewskiego. Burmistrz Adam Kiełczewski przedstawił priorytety działania oraz kierunki w jakich zamierza podążać, by pobudzić gospodarczo miasto i okolicę. Spróbować zachęcić potencjalnych inwestorów do działania i dać sygnał chęci współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Prowadzono rozmowy m. in. na temat powołania Rady Przedsiębiorczości.

W programie był również wykład o możliwościach uzyskania dotacji unijnych dla przedsiębiorstw w 2011 r.  "Dotacje unijne w praktyce" - lokalni przedsiębiorcy opowiedzieli o doświadczeniach jakie zdobyli pisząc projekty, otrzymując dotacje unijne i z powodzeniem doprowadzając swoje działania do oczekiwanych zamierzeń. Otwarta dyskusja ta temat nurtujących zagadnień i napotykanych problemów na pewno pozwoli w rozwiązaniu chociaż niektórych z nich.

Planuje się cykliczną organizację podobnych spotkań, celem ich ma być dyskusja i wymiana informacyjna pomiędzy przedsiębiorcami i władzami.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.