UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11411 wyświetleń

Staranowała ogrodzenie vw


23 maja br. w Skajach gm. Szczuczyn młoda kierująca nie opanowała pojazdu, wjechała w ogrodzenie i zatrzymała się na terenie kolejnej posesji.

Kilka minut po godzinie 20 -tej  kierująca volkswagenem jechała od strony Szczuczyna. Mieszkanka gminy Pisz nie dostosowała prędkości – jechała zbyt szybko – wjeżdżając w zakręt straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez chodnik, uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji, kolejnej i zatrzymała się w ogródku.
 
19 -latka była trzeźwa, Policja bada dokładne przyczyny zdarzenia.Komentarze (9)

umie parkować , brawo.

Podłożyli jej banana, to niedobrzy ludzie. Złapali do ogródka, ciekawe czy wypuszczą. A może płot reklamują

poslizgnela sie na krowiance

Zakochana moze i sie zamyśliła

ale byla rozrywka w Skajach...

Skórki od banana nie było, krowich placków również jezdnia była sucha i przyczepna. Kierująca pojazdem naruszyła obowiązujący w tym miejscu zakaz ograniczenia prędkości i na ręce miała założony gips. Może to było powodem zdarzenia. Całe szczęście, że nikomu nic poważnego się nie stało. Stary VW miał w miarę mocne blachy to tylko skończyło się na uszkodzeniach pojazdu i płotów.

zakaz ograniczenia prędkości??

Ten obserwator to nam się udał. Ten szczegół trzeba wprowadzić nie tylko do kodeksu drogowego ale i do języka i prawa polskiego. Gdyby wreszcie zaczął obowiązywać, zakaz ograniczenia prędkości, jeździlibyśmy s szybkością światła. Ponadto, siadanie za kierownicę z ręką w gipsie, zalepionym okiem itp. jest zabronione. A nawet głupie. Czy istnieje w naszym prawie zapis; zakaz używania rozumu.........

krzysiek ma racje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.