Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11071 wyświetleń

Staranował osiem aut

Uszkodzone zderzaki, błotniki, połamane reflektory i liczne wgniecenia karoserii w  ośmiu autach to wynik jazdy 20-letniego kierowcy. Mężczyzna ten mając blisko jeden promil alkoholu w organizmie jeździł vw passatem w nocy po ulicy Jana Pawła II w Ełku.

20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut  kierowania samochodem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu za to kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres 10 lat. Nie uniknie on też odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i staranowanie ośmiu aut.  

O zdarzeniu policjanci zostali poinformowani w nocy z soboty na niedzielę przed godziną 3.00. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 20-letni kierowca mając jeden promil alkoholu w organizmie prowadził vw passata w Ełku na ulicy Jana Pawła II. W pewnym momencie kompletnie stracił panowanie nad kierownicą i staranował osiem aut. Szkody powstałe w wyniku zderzeń to głównie uszkodzone zderzaki, błotniki, połamane reflektory i liczne wgniecenia karoserii.

20-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwym, za co grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto odpowie on jeszcze za wykroczenie spowodowania kolizji - informuje KPP Ełk.
Komentarze (2)

kur** portal o grajewie ale piszą o Ełku... ;x

pan O... powrocil?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.