poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10602 wyświetleń

Spotkanie z posłem

Grajewo - dyżur poselski

Józef Piotr Klim - Przewodniczący Regionu Podlaskiego PO RP 19 kwietnia 2006  w Urzędzie Miasta spotkał się z mieszkańcami Grajewa.
Dyżur z czołową postacią podlaskiej polityki nie cieszył się dużym zainteresowaniem. Na spotkanie przybyło zaledwie pięciu mieszkańców Grajewa. Mimo niskiej frekwencji dyskusja była żywa, padło dużo pytań. Najczęściej poruszaną kwestią były problemy związane z rolnictwem - opóźniające się dopłaty z UE oraz zbyt duża biurokracja w wypełnianiu wniosków. Wiele pytań dotyczyło również bieżącej sytuacji w polskiej polityce  - co przyniesie Polsce nowa koalicja rządowa, czy jaką  rolę w Sejmie odgrywać będzie Platforma Obywatelska.

W ocenie posła PO rząd premiera Kazimierza Marcinkiewicza nie zrobił nic co mogłoby wzmocnić gospodarkę, zwalczyć przerażająco wysokie bezrobocie, czy poprawić sytuację najbiedniejszych.
- Rząd Pis-u unika trudnych społecznie decyzji, nie widać żadnych rozwiązań systemowych. Decyzje rządu mają charakter doraźny, pozorny, czysto populistyczny - mówi Klim. 

Na koniec spotkania Józef Piotr Klim zadeklarował chęć stworzenia oddziału biura poselskiego w Grajewie.
- Obywatele muszą na co dzień mieć możliwość współpracy z parlamentarzystami.  Myślę, że w najbliższym czasie takie biuro powstanie w Grajewie - zadeklarował poseł PO.  e-Grajewo.pl

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (3)

łeee wszędzie powce libertyni :/

Gratuluje frekwencji...:D

na spotkaniu było tylko 5 osób bo liberałowie działają na szkodę państwu w regionach typowo rolniczych nie mają poparcia bo tylko u nas ludzie jeszcze zdrowo myśką

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.