Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11179 wyświetleń

Spotkanie z GDDKiA

Spotkanie z GDDKiA
    W dniu 24.06.2011 w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie burmistrza Grajewa Adama Kiełczewskiego z dyrektorem podlaskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Poruszono wiele trudnych tematów, z którymi bezpośrednio stykają się mieszkańcy naszego miasta...

    Burmistrz, w imieniu własnym, jak i samorządu Miasta Grajewo, dał wyraz głębokiej dezaprobaty wobec braku widocznych rezultatów działań Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na terenie naszego miasta.

      Szczególny akcent w rozmowie położono na nierozwiązany do tej pory problem, dotyczący realizowanej od 1998 roku, z fatalnym skutkiem, modernizacji drogi krajowej nr 61, wraz z przebudową skrzyżowania dróg krajowych nr 61 i nr 65.

      Poruszono kwestie wielokrotnego zlecania wykonania dokumentacji projektu modernizacji drogi krajowej nr 61 na odcinku ul. Piłsudskiego wraz przebudową skrzyżowania z ulicami: Szkolną, Konopską i Kolejową. Po 12 latach projektowania i wydatkowaniu publicznych pieniędzy, okazało się, że nie ma żadnych rezultatów i lata te zostały bezpowrotnie stracone.

      Na spotkaniu rozmawiano również na tematy dotyczące:
- obwodnicy Grajewa
- problemu wzrostu o 23% natężenia ruchu drogowego na terenie Grajewa w przeciągu ostatnich 5 lat
- ścieżki rowerowej na trasie Grajewo - Tama.

    Na koniec Burmistrz uzyskał obietnicę przysłania kontrolerów z Białegostoku, w celu zbadania prawidłowego działania sygnalizacji świetlnej kierującej ruchem drogowym. Uzgodniono potrzebę kontynuacji dalszych spotkań w celu wypracowania obopólnie korzystnych rozwiązań.

www.grajewo.pl
 

J.W

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (8)

Białystok ma gdzieś Grajewo pokazał to wiele razy przez wiele wiele lat!

Mieszkańcy naszego miasta powinni wyjść na ulice,zablokować na przejsciach skzyżowanie i dopiro zostaną zauważone nasze słuszne postulaty.Będziemy siedzieć cicho,to obwodnice i skrzyżowania w miescie zrobią nam za 50 lat.W innych miastach są widoczne efekty poprawy dróg,a u nas parę kilometrów drogi rowerowej trudno wykonać.Pozdrawiam

Rewolucji nie będzie

Na spotkaniu był dyrektor GDDKiA Oddział w Białymstoku Pan Jerzy Doroszkiewicz. Pan Tadeusz Topczewski był dyrektorem GDDKiA Oddział w Białymstoku kilka lat temu, obecnie jest na emeryturze. Nie wolno tak się mylić i podawać nieprawdziwe dane.

Na spotkaniu był obecny dyrektor GDDKiA Pan Jerzy Doroszkiewicz widoczny na zdjęciu. Pan Tadeusz Topczewski od kilku lat jest na emeryturze.

gddkia wysłać ich na egzaminy-ciekawe zdali by czy nie

pitu pitu i tak przez 12 lat.

Brawo dla Pana Burmistrza , nareszcie zaczęto mówić o drodze 61. Ciekawi mnie kto jest odpowiedzialny za to ,ze od 12 lat ta sprawa nie moze ruszyć z miejsca a wreszcie za marnotrawstwo publicznych pieniędzy. A moze tak pomyślec o obnizeniu podatków dla mieszkańców ulic gdzie nie ma żadnej infrastruktury .Przecież mieszkańcy np. ul. Piłsudskiego płacą podatki w wysokości jakie obowiązują w miescie . Wprawdzie to nie poprawi komfortu zycia na tej ulicy ale moze władze i pracownicy odpowiedzialni za pewne sprawy no i wreszcie radni obudzą się.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.