piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11947 wyświetleń

Spotkanie młodych z PO

23 lutego 2007 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie odbyło się spotkanie z byłym radnym Platformy Obywatelskiej w Sejmiku Województwa Podlaskiego Jackiem Piorunkiem oraz radnymi w  Radzie Miasta Grajewo.

Jednym z głównych celów Komitetu Wyborczego PO było zapewnienie jak najszerszego udziału obywateli w rządzeniu państwem, a szczególnie we współdecydowaniu o losach ich “małej Ojczyzny”. Włączamy się w ten proces formułując i przekazując propozycje programowe.


A. Doliwa, T. Dudziński
Zarząd Powiatu Platformy Obywatelskiej  RP w Grajewie

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (6)

Zróbcie coś, żeby odsunąć od rządów PiS

Te PiS te PO te wszystkie partie to jedne wielkie dno, bagno i wogole. Żenada ;/;/;/!!!!

Tak jest odsunąc PIS od wladzy !!! PO górą :)

obywatel z SLD masz coś na sumieniu,skoro boisz się PIS-u ????
hahahahahahahaah........czerwonym na pochybel !!!!!

PIS-u nie mozna sie bac ;) oni sa tak nieudolni ze nie ma co sie bac... a czerwony nie jestem to są bezpodstawne zarzuty wobec PO ze wchodzi w koalicje z lewicą... pfff jak ktos jest zle poinformowany to nie moj problem :) zegnam ;]

Chciałabym współdecydować o losie mojej "małej Ojczyzny" ale to utopia. Nie nam maluczkim o tym decydować. Od tego mamy polityków różnej maści. I wychodzi nam taki swojski" bylejaż" Byle co obiecują, byle co gadają, byle jak się zachowują byle......do końca kadencji.Ale z drugiej strony byle co to więcej niż hasło wyborcze Pana Kononowicza " I nic nie będzie" I w co tu wierzyć? W siebie!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.