piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12679 wyświetleń

Spadający tynk z kościoła

Spadający tynk  z kościoła p.w. Trójcy Przenajświętszej w  Grajewie ul. Kopernika 2


      Wydarzenie miało miejsce 29.04.2006r. (w sobotę)  miedzy godziną 11.00-11.30,  kiedy to  odbywały się uroczystości  związane  z bierzmowaniem młodzieży .W tym dniu był wyjątkowo  silny  wiatr. Stałam  z dziećmi na zewnątrz kościoła  po prawej stronie. Nagle  zauważyłam jak  z górnych partii wieży  zaczyna się
sypać tynk .  Zdążyłam krzyknąć, uciekajcie!
Proszę  w imieniu  tych , którzy   stali na dole i byli narażeni  na to niebezpieczeństwo o przegląd kolumn i tynków zewnętrznych  kościoła. Dobrze byłoby  do tego dnia zamknąć wejście boczne prawe, ogrodzić  teren i dokonać odpowiednich  zabezpieczeń dopóki nie jest  zapóźno!
Alicja


Wiadomość nadesłana przez  czytelnika e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

i tutaj może dojść do tragedi.

Wczoraj stałam przy tym wejściu ... Chwila mojej nieuwagi i mogłoby mnie tu niebyć =(=(

Powinnaś to zgłosić proboszczowi a nie robić aferę!

Rozmawiałam rano w niedzielę z księdzem proboszczem Oleksym.Nie robię żadnej afery ,tylko stwierdzam fakt i ostrzegłam przed niebezpieczeństwem.

tak alicjo przecierz nikt nic nie krzyczał stałem obok i widziałem pffffffff

Mam nadzieje,ze szybko to naprawicie i w kościele bedzie mozna czuc sie bezpiecznie bo jak narazie to nawet strach chodzic na msze bo nigdy nie jest wiadomo co sie stanie.Niewypierajcie sie tym,ze nie macie funduszy przeznaczonych na remont kosciola ale jesli nie macie no to przyznajcie bo pieniazkow na pewno macie.Naprawcie to szybko mam nadzieje,ze wam to sie uda i sie postaracie i kazdy czlowiek mogl czuc sie bezpiecznie chociaz w kosciele.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.