piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11574 wyświetleń

Solarium kontra słońce

Powszechna jest opinia, że opalenizna zdobi. Tuszuje drobne mankamenty skóry, powoduje, że nasza sylwetka wydaje się szczuplejsza. Śniada karnacja wygląda znacznie zdrowiej niż sino różowa. Nic zatem dziwnego, że solaria stają się coraz popularniejsze.

Również w Grajewie wiele pań wybiera sztuczną opaleniznę, po prostu z braku czasu – Na solarium opalam się przynajmniej cztery razy w miesiącu ponieważ nie mam czasu „smażyć się” na słońcu. Efekt jest dużo lepszy, a opalenizna trwalsza i równiejsza. Teraz opalałam się przez 8 minut, a najdłużej w kabinie wytrzymałam 18 min – powiedziała jedna z klientek. Ale na taki sposób opalania co raz częściej decydują się również panowie. Ciekawostką jest, że najstarszy klient solarium ma ok. 45 lat, natomiast klientka 55 lat.

W Grajewie klienci najczęściej do dyspozycji mają dwa rodzaje kabin: stojące i leżące, a za każdą minutę przybliżającą nas do ciemniejszej karnacji trzeba zapłacić min. 0,80 gr. Aby opalanie było bezpieczne pracownicy proponują szeroki asortyment balsamów nawilżających i przyśpieszających efekt opalania.

- Największy ruch w naszym punkcie rejestrujemy w okresie noworocznym, wówczas zaczyna się gorący okres karnawału i oczywiście czas studniówek. Mniej klientów odwiedza nas tuż przed sezonem letnim, chociaż zdarza się, że przychodzą do nas panie, które nie chcą pojawić się na plaży bez jakiejkolwiek opalenizny – mówi pracownica grajewskiego solarium.

A Ty jak często odwiedzasz solarium?

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (6)

2 razy w tygodniu ;p

Wolę słońce i uważam,żę panie po 40-stce bardziej dbają o swój wygląd.

hehehe ja nie musze chodzic na solarium dlamnie wystarczy 2 godzinki na słońcu i już jestem ładnie opalona heheehehe

dziewczyny czy wy na parwde tego nie widzicie jak to wstretnie wyglada taka opalenizna? przeciez to od razu widac ze to jest SZTUCZNE! rozumiem ze ktos ma np wesele studniowke itp i chce ladnie wygladac. To sobie pojdzie kilka razy by na dany dzien miec ladna opalenizne i to wszystko ale po co wpadac w nalog i niemal bez przerwy tam przesiadywac?

Moja przyjaciółka "pozytywie" niestety musi, chcę mieć trochę opalenizny, a ma alergię na słońce. Ale nie jest nałogową bywalczynią ;) .

Pozytyw radzę ci zapoznać się z budową skóry zanim drugi raz coś napiszesz.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.