czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11682 wyświetleń

Smaczne bo nasze

W czwartek 25 maja br. w sali konferencyjnej odbyła się konferencja pt. "Produkt Regionalny, a nowoczesne systemy jakości". Na spotkanie przybyło 27 osób.

Konferencja przygotowana przez Zakład Zarządzania Funduszami Unii Europejskiej Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży to pierwszy krok w celu opracowania nowych modelowych rozwiązań z zakresu wdrażania do produkcji nowych produktów na bazie przystosowanych starych technologii z uwzględnieniem nowoczesnych systemów jakości.

- Główną ideą naszych konferencji jest zapoznanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw agroturystycznych z możliwością europejskiej rejestracji i ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych - mówi Jerzy Koźbiel, ekspert WSA w Łomży.  

W pierwszym okresie realizacji projektu przewidziano 5 regionalnych konferencji w Białymstoku, Stawiskach, Zambrowie, Grajewie i Łomży. Następnie zostaną zorganizowane meetingi jakości w zakładach z sektora MŚP, efektem tych spotkań będzie analiza przeprowadzona dla sektora MŚP na poziomie właścicieli i pracowników. W wyniku tych działań zostanie wyłonionych 30 przedsiębiorstw, które wezmą udział w projekcie.

- Udział w projekcie to duża szansa dla podlaskich przedsiębiorców. W ramach projektu będziemy świadczyć nieodpłatne usługi doradcze i konsultacyjne z zakresu produktów regionalnych - mówi Jadwiga Kowalczyk, pracownik WSA w Łomży.



e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (3)

A co to za slowo " meetingi " to juz brakuje polskich oznaczen tego slowa M . REJ - POLACY NIE GESI itd.

popierammmmmmmm ludzie badzmy POLAKAMI

meetingi to znaczy spotkania ^-^

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.