Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13080 wyświetleń

SM Mlekpol gra z WOŚP

8 stycznia br. odbył się Jubileuszowy XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem: "Gramy z pompą; zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dzieci, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą". SM MLEKPOL od wielu lat wspiera fundację.

W br. SM Mlekpol przekazała zestawy gadżetów na aukcje w Grajewie oraz Szczuczynie. Serwisy do kawy Mlekpol, szlafroki Łaciate, kubeczki, koszulki, kalendarze trafiły do nowych właścicieli, a pieniądze z licytacji zasiliły konto fundacji.

Oprócz gadżetów przekazanych do licytacji, Spółdzielnia Mleczarska wsparła podczas XX Finału WOŚP wolontariuszy – na ten cel przekazała produkty mleczarskie oraz upominki.

- To wielka przyjemność uczestniczyć co roku w akcji Jurka Owsiaka - mówi Ewa Gromadzka, Kierownik Działu Marketingu. - Mlekpol jako firma odpowiedzialna społecznie już kilka lat temu włączyła się w całoroczne granie z Wielką Orkiestrą.

SM Mlekpol od wielu lat współpracuje z Fundacją Jurka Owsiaka, uczestniczy w programie "Policz się z cukrzycą” - na opakowaniach produktów zamieszcza informacje z tak zwanymi zamiennikami dla diabetyków.


SM Mlekpol, właściciel marek Łaciate i Milko to niekwestionowany lider polskiego mleczarstwa. Skupuje i przerabia 14 % pozyskiwanego w kraju surowca. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów (w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim) oraz 13,5 tysiąca dostawców – producentów mleka. Spółdzielnia zatrudnia ponad 2300 osób
First Communications


Komentarze (3)

Wolontariusze XX finału WOŚP ze Szczuczyna bardzo dziękują SM MLEKPOL za upominki i produkty mleczarskie. ..

p. ewa nic się nie zmieniła, a minęło parę lat! -pozdrowienia dla dz marketingu :)

A jak się miała zmienić skoro to zdjęcie z 2007 roku :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.