poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12095 wyświetleń

Skutki braku obwodnicy?

Kierowcy już od dawne nie pozostawiają suchej nitki na budowniczych polskich dróg. Korki jakie tworzą się przed wjazdem do Grajewa coraz bardziej utrudniają płynne poruszanie się po drodze nr 61. Wiosenna modernizacja torowiska kolejowego, poprawiła odrobinę ten stan rzeczy.

Jednak kierowcy krótko cieszyli się płynnym przejazdem przez tory. Płyty drogowe nie wytrzymały obciążenia i próby czasu.

 Zapewne niedługo czeka nas kolejna naprawa torowiska.

 (fot.e-Grajewo.pl)

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (10)

niech drugi przejazd zrobia przy PKO bo tam to normalnie hardkor

jakby zrobili obwodnicę, to nie było by problemu

Kierowcy nie powinni obwiniać drogowców lecz Polskie Koleje Państwowe na którego terenie występują utrudnienia na drodze Nr 61 przed przejazdem kolejowym w Grajewie.

mogliby poprawic tez przejazd od strony koszarowki jadac do mleczarni tam cala plyta sie podnosi w gore jak sie na nia najedzie

Nie wiem co tam by musieli wstawić żeby to wytrzymało ilość TIRów jaka przewija sie przez nasze miasto

Patrząc na poczynania naszych speców od projektowania, wykonania i nadzoru dróg ogarniają człowieka same sformułowania na niecenzuralne słowa. Może ci sami wykształceni, wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, nowoczesne technologie budowniczowie powinni spytać się swoich dziadków jak buduje się drogi z polnych kamieni. Jak nawozi się podsypkę konnymi wozami, ziemię wyrównuje się łopatami, a nawierzchnię układa się z kamieni na kolanach. Droga z kocich łbów ewentualnie z kamiennej kostki o dziwo bez zbędnych renowacji służy jeszcze do dzisiaj na niektórych odcinkach drogowych mimo, ze jak była układana to raczej projektant nie przewidywał, że będą nią jeździć TIR-y a dziś jeżdżą. Dlaczego nikt nie odpowiada za fuszerkę. Dlaczego takie budowanie nie podlega pod sabotaż?

Obserwator - nic dodać nic ująć , no może tylko że tym obecnym specom powinien być nałożony zakaz dożywotniego wykonywania (czyt.partolenia) zawodu .

Obserwator ma rację w Prostkach droga brukowana w latach 20 służy do dnia dzisiejszego i tylko gdzie współcześni budowniczowie naruszyli nawierzchnię tam są nierówności .

panowie dostali kasę za fuszerkę i mogą zwalić na przeładowane tiry

szyny tramwajowe + beton lotniskowy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.