sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12077 wyświetleń

SIGG 7 już startuje

Trwa proces rejestracji do siódmej już edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (SIGG7) wspaniałego interaktywego projektu pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej i Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego w Warszawie. Mimo edukacyjnego charakteru, cała gra zbliżona jest maksymalnie do rzeczywistych warunków inwestowania. Budowanie wirtualnego portfela potrafi być jednakowo ekscytujące, jak obracanie pieniądzem rzeczywistym; dodatkowo w przypadku strat odbieramy lekcję ekonomii, nie ponosząc strat finansowych.
Tomasz Cebeliński – opiekun grupy Second Life z  Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie wystawia w tym roku 8 zespołów biorących udział w grze podstawowej.
W VI (ubiegłorocznej) edycji SIGG zespół Second Life uplasował się na pierwszym miejscu w Polsce, czy ten wynik uda się powtórzyć okaże się już od 10 października (początek gry). Rejestracja trwa do 30 września, gra próbna do 30 września.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w SIGG 7 odsyłam do adresu: sigg.gpw.com.pl lub bezpośrednio przez gpw.pl


Tomasz Cebeliński  - opiekun zespołu Second Life
Zespół Szkół Nr 2 im. 9.PSK

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (1)

Gratulacje !!!Życzę dalszych sukcesów Powodzenia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.