Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10438 wyświetleń

Sezon grzewczy trwa

Nie widzieć czemu przez kilka ostatnich dni w mieszkaniach ogrzewanych przez PEC w Grajewie nie można było domyślić się do czego służą kilogramy żeliwa zawieszone przy ścianach.

Jak sama nazwa mówi, grzejnik - powinien grzać, kiedy jest zimno.

Ktoś chyba jednak zauważył, że sezon grzewczy jeszcze trwa i nie uszczęśliwia się już mieszkańców na siłę oczszędnością. W większości posiadają oni przecież ciepłomierze i kiedy jest im zbyt ciepło, wg instrukcji obsługi takiego urządzenia, wystarczy tylko przekręcić gałkę w odpowiednią stronę...w końcu za zużycie ciepła płaci przecież lokator.

Meteorolodzy prognozują, że czeka nas jeszcze kilkanaście dni dość niskich temperatur.- Na życzenie odbiorców energii cieplnej uruchomiliśmy jej dostawę. Mamy podpisaną umowę ze spółdzielniami i na ich wniosek włączamy bądź wyłączamy dopływ ciepła. Pod koniec kwietnia otrzymaliśmy powiadomienie o wstrzymaniu energii, tak teraz o jej wznowieniu w dopływie ze względu na niskie temperatury. Obecnie nie ma uregulowanego prawnie tzw. sezonu grzewczego. To odbiorca, administrator danych obiektów decyduje od kiedy do kiedy tą energię cieplną dostarczać – informuje , pan Radosław Zolnik, PEC Grajewo.

MagK e-Grajewo.pl
Komentarze (10)

A PEC oczywiście nie włączy ogrzewania! GRATULUJE! I tak oto Grajewiakiem tyłki przylepieją się z zimna do grzejników...

spółdzielnia wysłała pismo do pecu żeby nie grzeli bo za mało im zostanie ...

jestem zadowolona,ze wlaczone zostaly kaloryfery,bo myslalam,ze szlak mnie trafi z zimna

nio bo zimno strasznie mi było :)
sex nie wchodził w grę :) !!!

PEC nie odpowiada za zakończenie lub rozpoczęcie sezonu grzewczego, o tym decyduje spółdzielnia mieszkaniowa lub administrator budynku(składając podanie o rozpoczęciu lub zakończeniu sezonu grzewczego).....to im dobierajcie się do d..py.

Przykro mi bardzo grzejniki troche pogrzały, ale zaświeciło słońce i komus chyba się wydaje, że to lato bo już NIE GRZEJĄ !!!!

to najgorsze dni - strasznie zimno jest, kurdę!!!!!

zimno zimno zimno zimno
ja chcę ciepłego kaloryfera!!!

kto ucina komentaże a dodaje telko co chce to jest demokracja czy obowiązuje dalej cenzura

niestety e-grajewo cenzuruje i ma naprawdę fachową rękę ,do tego co robi,niewygodne tnie całkowicie,niektóre obcina tylko częściowo.......tzw neetykieta nie jest znana i lub dokładnie przeczytana dla twórców portalu e-grajewo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.