środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11846 wyświetleń

Samochód dla OSP Ruda

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter w trakcie wizyty w dniach 21-24.02.2007 r. w niemieckiej gminie Dingolfing położonej w Bawarii koło Monachium nawiązał wstępną współpracę, której efektem był zakup od tamtejszego samorządu używanego samochodu specjalnego pożarniczego typu średniego Magirus - Deutz.

Stan techniczny pojazdu jest bardzo dobry, niewielka używalność, przebieg około 16.000 km. Koszt ogólny zakupu wyniósł około 10.000 złotych (cena samochodu wraz z kosztami dodatkowymi: podatek VAT, delegacja). Samochód strażacki niebawem zostanie przekazany dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie. Przedstawiciele obu samorządów zadeklarowali chęć dalszej współpracy.

W dniu 11.03.2007 r. samochód strażacki przekazany został dla OSP Ruda

UG Grajewo dla e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (9)

pan Wójt jak zwykle operatywny GRATULACJE

Ladnie !P.Wójt to świetny człowiek bardzo dba o Gminę .Aby wiecej bylo takich ludzi jak p.Wójt.Serdecznie Pozdrawiam

Czemu Pan Szleter nie został burmistrzem Grajewa napewno w mieście dużo by zmienił takich ludzi potrzeba

he widziałem jak jechał na WP....troche smiesznie wyglada,taki niepolski:)

to auto przyda się tylko i wyłącznie do jeżdżenia na zawody strażackie, ponieważ douki ci z ochotniczej się zbiegną to straż powiatowa pożar ugasi.

a może lepiej byłoby cieszyć się z faktu, że jednak gmina dzięki takim działaniom i aktywności pana wójta stale się rozwija, a nie wiecznie coś krytykować ...
popieram działalność gminy i władz samorządu :)

dlaczego usunięto komentaż z dn. 06.03.20007r.w sprawie zakupu samochodu strażackiego.Czyżby na polecenie wójta dokonano usunięcia komentażu,może obawia śię czegoś.Pani obserwatorka jest krótkowzroczna i mało wie w tej kwesti.Może ktoś kto zna procedury takich zakupów dokona kontroli(niekontrolowanego)zakupu złomu.Za 10tyś zł są ludzie w grajewie co wiedzą ile takich wraków można sprowadzić.Ludzie to są wasze pieniądze przyjżyjcie się temu zakupowi

Pan Wójt to dobry człowiek dba o Gminę jest rzetelny i Sumienny aby kazdy pracodawca był taki jak P.Wójt!!Pozdrawiam P.Stanisława Szletera!!

do strazaka
pajacu ile razy nie dojechaliscie na czas; zeby nie osp to pewnie nie raz by wszystko poszlo z dymem, ale wy tylko gadac umiecie
i nic pozatym ruszacie sie jak babcie
pozdrawiam wszystkich z osp

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.