niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 50 komentarzy
  • 13482 wyświetleń

Ruch Palikota w Grajewie

NOWOCZESNA POLSKA – NOWOCZESNY POWIAT GRAJEWSKI

Pod takim hasłem odbyło się 19 lutego 2012 w Grajewie zebranie członków partii w Grajewie. Jolanta Andracka przewodnicząca okręgu podlaskiego Ruchu Palikota przedstawiła zebranym listę kandydatów do zarządu struktur powiatowych.

Podczas zebrania członków Ruchu wybrano władze Powiatowe.

Przewodniczącym Zarządu Powiatu został 41-letni Wiesław Laszczkowski
Wiceprzewodniczącym został Janusz Wesołowski

Ruch Palikota jest partią tworzoną oddolnie, partią otwartą dla wszystkich, zapraszam wszystkich, którzy razem z nami chcą budować NOWOCZESNY POWIAT I NOWOCZESNE GRAJEWO, PRZYJAZNE MIESZKAŃCOM. -  informuje Wiesław Laszczkowski

Komentarze (50)

(nie czytalem) aaaaa myslalem ze oni z wawy przyjechali ;p

Ciekawe w ilu partiach będzie jeszcze pan Wiesław ?

Laszczkowski? Do niedawna LPR?No, brawo:-)

Tak, zmieńmy nazwę z LPR na Ruch Palikota.
Nie rozumiem tego za chiny. To tak samo jak za komuny zmienić nazwę milicja na policja.
Skoro ma być tworzonego coś nowego, to niech tworzą to nowi ludzie, a nie Ci którzy tylko zmieniają "firmę" a dalej robią swoje...

Pan Laszczkowski pokaże także, jak budować nowoczesną rodzinę?

Panu Wiesławowi to chyba w niczym nie wychodzi!

Pogońcie tą towarzaystwo z Grajewa, ta partia nic dobrego nie ma zamiaru zrobic opócz poparcia pprzedłuzenia wieku emerytalnego,A Laszczkowski to ten co chciał byc wójtem? wszystkim nie chce sie wziąc sie za solidna prace tylko siedziec na stołkach, i partiowac.

Pan W. Laszczkowski jest jak chorągiewka, zmienia poglądy i partie polityczne co jakiś czas, czy jest jeszcze coś i gdzieś gdzie on nie należał???

Szybko się ludziom poglądy zmieniają... co świadczy o wiarygodności osoby :) Do niedawna LPR, chrześcijańskie, tradycyjne wartości, a teraz Ruch Palikota, czyli zaprzeczenie wcześniejszemu w 100%. Czyli co - kilka lat temu Pan L. nie miał jednak racji w swych twierdzeniach? Czy nie ma jej teraz? Masakra....

LPR już nie ma, nie jestem jak chorągiewka, ale przeciwnicy co innego mogą pisać..., pozdrawiam tych którym to nie wsmak

Dajcie spokój "Nowoczesny Powiat i Grajewo" .Po prostu farsa.

No No jak RP będzie a raczej ma takiego przywódcę to tylko pogratulować.Tak na marginesie myślę,że śp.A Lepper/szef Samoobrony/ w grobie się przewraca.Pan Wiesław kiedyś był właśnie członkiem Samoobrony.

A ja im życzę sukcesów i wytrwałości .Niestety będą atakowani......przecież to wschodni zaścianek , Polska B .Powodzenia

Pan W. L., nazwisko pominę jest jak chorągiwqka ale dziurawa, owszem najpierw tworzył LPR w Grajewie, następnie z tego copamiętam kandydowal z PiS a teraz Ruch Palikota. Ciekawi mnie na co poleciał

Do: no name - - proszę zauważyć że ludzie zmieniają poglądy wszędzie i nie tylko w polityce ale i w życiu prywatnym, pracy a nawet w religii.
Tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.

nigdy nie zaglosuje na palikota---

Jeśli jest tam Janusz W to wszystko jest na dobrej drodze życzę powodzenia

pan W.L to jeszcze pół biedy ok niech robi kariere aleeeeeeeeeeeeeeee pan M.L śmiechu warte niech się za robote weżmie solidną i uczciwą bo znam go kilka lat to dwie lewe raczki do pracy

Dokładnie, tylko krowa nie zmienia poglądów, nie obrażając krowy. Każdy ma prawo zmienić poglądy pod wpływem swojego doświadczenia życiowego. Janusz także zmienił, nikt rozsądny mu tego nie zarzuca. A jak ktoś chce nadal popierać PiS, to jego wybór. Mamy demokrację, tylko szkoda, że pod obecnymi rządami i w zabetonowanym parlamencie jest ona raczej farsą. Jaki wpływ na obraz budżetu mamy. Żaden. Więc może warto postarać się coś zmienić, bo z kanapy najlepiej wychodzi krytyka. Mniej emocji a więcej przemyśleń i działania. Samo nic nie przychodzi.

ciekawe czy bedzie paradowal po miescie z wibratorem i palil marichuane.

To taki ,,Ryszard Czarnecki " Grajewa :)

Żałosne...w naszym Prawym mieście takie badziewie w ogóle nie powinno istnieć. Pozdrawiam komentujących powyżej, Grajewo może być dumne ze swych mieszkańców. Nie dla Palikota i..

P.PALIKOT do Grajewa zrobić porządek. Bo jak Nowoczesną Polską zaczną żadzić takie osoby jak p.L. to ja dziękuje .


Widać jak ulotna jest pamięć.... Wiesiu i radni powiatowi z LPR kilka lat temu na owe czasy dzięki doskonałej akcji medialnej obroniły szpital przed spółką. Dziś do szpitala byś jeździł do Moniek. A setki rodzin być może miałoby problem z pieniążkami na życie. Pewno nie chcesz owych czasów pamiętać fakty...., wolisz je przemilczeć. Dobrym jest wyborem , jeżeli trąby grają larum... NOWE NADCHODZI. Wam w nie smak ..... wcale się nie dziwię. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Do:tymoteusza ja też nie zagłosuję na palikota tylko na ojca.

...i tylko parę paluszków na stole?

I w Grajewie ogłupieli?
Ruch Palikota to tak jak powrót komuny ,lub jeszcze gorzej

.... ciekawe jakie krawaty będą nosić

no i genialnie w grajewie mamy odłam ruchu, ktory twardo stoi za homoseksualistami gratulacje

Każdy pamięta to co chce,- nie zawsze to co złe zapamiętuje się choć życie nie lubi monotonii i stąd tu Ruch Palikota ale ta opcja nie pomaga zwykłym ludziom a grajewiacy zasługują na poważnych ludzi.

komunisci tez glosili hasla o przyjazni i otwarciu na wszystkich.

Nowoczesność aż bije z tych panów na zdjęciu.

kim jest ten pan z pierwszy z prawej, jakaś znajoma twarz?

do aaaa- a w czym Ci homoseksualiści przeszkadzają , że tak nimi gardzisz ?....może lepiej nie patrz ludziom dorosłym do łóżka

Gdzie mogę dostać deklaracje członkowską. Dość moherowych beretów. Do adwersarzy. Tępicie tych co chcą zrobić bo stołeczki przyrosły do tyłka?

Januszu Wesołowsk,Ty też też rozum straciłeś?Przecież R.P to typowa partia jednego człowieka który jest liberałem.Jego elektorat to w większości ludzie uzależnieni od marichuany i innych narkotyków.Liczą oni że p.Palikot przeforsuje ustawę o możliwości posiadania przy sobie tzw.niewielkich ilości.Wiadomo z góry że tego nie zrobi w tym sejmie.No a jak nie zrobi to jego elektorat odpłynie jak kra na wiosnę.Panu Wiesławowi sie nie dziwię ,ale panu p.Januszu bardzo.Z tego co mi wiadomo to jest pan we władzach Związku Zawodowego Budowlani przy Pleiderer S.A.w Grajewie.Czy panie i panowie z zarządu związku popieraja pańską przynależnośc do tej partii? Przecież pan od tej chwili będzie reprezentantem gejów ,lesbijek i bez obrazy narkomanów.Życzę powodzenia w tym towarzystwie.Pana wybór.

Z tego co pamiętam, to obecny Pan Starosta, kiedy był zastępcą Pana Poślednika, to usiłował sprywatyzować szpital w Grajewie. Czyżby wtedy chciał aby Grajewiacy leczyli się w Mońkach? Jak widać chyba Mieszkańcy Grajewa mają krótką pamięć, bo jest on nadal starostą chyba już drugą kadencję, a z tego co pamiętam, to również chyba wtedy radni, wraz z ówczesnym zastępcą, a obecnym starostą wydali zgodę na utworzenie Medicusa, który to jest jedną z przyczyn niewydolności szpitala (przykład - rehabilitacja).

Do aga: może dodaj swoje zdjęcie to zobaczymy jaka nowoczesność bije z Ciebie:D niech każdy lepiej patrzy siebie, łatwo jest oceniać innych... żal tych komentarzy..:/

do xyz: co Ty o tych lesbijkach, gejach i narkomanach... każdy ma swoje podejście do danej sprawy... ilu jest członków partii którzy są niezależni i wprowadzają swoje zmiany...nie wkłada się wszystkich osób do tego samego worka... takie moje zdanie... Pozdrawiam

Myślę że Janusz wie co robi lubi wyzwania i to u niego cenie

W najbliższych wyborach i tak wygracie..., pozdrawiam.

do aaa i kolega:nie ubliżam p. Januszowi tylko dziwię się że członek związku zawodowego Budowlani i jednocześnie członek zarządu tego związku nie poświęca czasu na sprawy ważne dla pracowników i członków jego związku a próbuje bawić się w politykę, której zasad nie zna.Partia to nie związek zawodowy i tam nie ma działań indywidualnych i nie ma niezalezności.Właśnie szanowny przedmówco p. Janusz będąc członkiem partii sam wszedł do tego worka.Chce czy nie chce musi reprezentować poglądy owej partii w której jest.Jeśli owa partia poprze podwyższenie wieku emerytalnego a na to wszystko wskazuje że tak, to równiez p. Janusz będzie tego zwolennikiem.Będzie miał wtedy tylu przeciwników ilu jest przeciwników podwyższenia wieku emerytalnego.Jeśli jego partia popiera posiadanie narkotyków w ilości na własne potrzeby to również p. Janusz jest tego zwolennikiem bo to jest program jego partii.Taka jest polityka i tyle ,czy to sie komu podoba czy nie.Dlatego chyba p. Janusz nie do końca wie z czym będzie musiał się zmierzyć.Z poważaniem.

ja tez mysle ze w najbliszysz wybiorach ruch paikota bedzie przed PO i te dwie partie beda rzadzic

Pewnie i tak będzie, młodzi za legalizacią wszystkiego to co się dziwicie ;D. Nie długo to Holandia zielsko będzie kupowała od nas a nie my od nich ;D.

Do XYZ , żebyś zmusił się do czegoś więcej niż wypicia piwa i pisania banałów to byś wiedział że Ruch Palikota daje możliwość dłuższej pacy niż 65 lat, ale nie przymusowo. To wybór pracownika, będzie miał on propozycję że jak będzie chciał pracować dłużej to dostanie więcej emerytury, nic na przymus... Ale to dla ciebie jest za trudne żeby poczytać program, łatwiej (celowo) się głupoty pisze.

Pic na wode. Tyle. Nie ma juz na czym sie wybic i idzie po trupach do celu.

Zapraszam do naszego Ruchu.

W.L powodzenia ......w realizacji zadań RP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.