sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11030 wyświetleń

Rozsądny lany poniedziałek

Święta Wielkanocne dla wielu młodych ludzi, to czas kojarzący się nie tyle z rozdającym pisanki zajączkiem, ale przede wszystkim z lanym poniedziałkiem. Policjanci pilnowli, aby tradycyjne lanie wodą nie zmieniło się w chuligańskie zachowanie.

Jak co roku na osiedlach, przed kościołami, na miejskich skwerach spotkaliśmy młodzież z butelkami pełnymi wody, czyhającą na przechodniów.  Polewanie wodą to wieloletnia tradycja, lecz wiadro zimnej wody wylane na głowę nie należy do przyjemności. Sprawcy takich  czynów nie mogą liczyć na wyrozumiałość policji - ostrzega KWP w Białymstoku.

Grajewo
- To był wyjątkowo spokojny lany poniedziałek, nie mieliśmy żadnych zgłoszeń o chuligańskich wybrykach - usłyszeliśmy w Straży Miejskiej. Podobnych zgłoszeń nie miała też policja.

 

(fot.e-Grajewo.pl)

Komentarze (8)

I ja iestem hehe

nie bylo zgloszen poniewaz tradycja oblewania sie woda zanikla :D malolaty wola siedziec w domu niz bawic sie na podworku...

aj chlopaki co tak slabo tylko butelki...
u nas to wiadrami sie oblewalo :P:P

do xxx: dokladnie, teraz dzieciaki maja przewaznie gdzies te tradycje i wola pooblewac amunicja przeciwnikow w CS'ie :D

U nas bylo najlepiej na CnT my z butelkami :P

a jak sie dzieciaki oblewały to też było źle

aj jeszcze 10 lat temu istniala tradycja teraz to juz tylko wspaniale wspomnienia

buhahahahahaha.!!!! ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.