Wiadomości

Rozpoczął się Wielki Tydzień

Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej Świąt Wielkiej Nocy. Droga do ponownego przyjścia Chrystusa wiodła jednak przez mękę, aż po śmierć.
By uzmysłowić ludziom, jaką trudną drogę musiał przejść Jezus i pomóc im zrozumieć sens nadchodzących świąt grajewskie parafie podjęły się wystawienia Męki Pańskiej.

W środę 20 kwietnia 2011 r. o godz. 18.00 przy parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie Misterium zostanie wystawione przez dzieci i młodzież  z tej parafii.


Warto oderwać się na chwilę od swoich obowiązków oraz przyjemności i zastanowić się nad sensem cierpienia Pana Jezusa, a także nad sensem swojego życia. Może to pozwoli nam dobrze przygotować się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Może to pozwoli nam duchowo powstać z martwych.
 
 
 
We wtorek 19 kwietnia 2011 r. w Miejskim Domu Kultury obejrzeć można było Mękę Pańską w wykonaniu młodzieży z parafii Św. Ojca Pio. (zdjęcia)


niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.