środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8632 wyświetleń

Rozmowa z V-ce

Zastępca Burmistrza Miasta - Waldemar Remfeld

Proszę przybliżyć mieszkańcom Grajewa swoją osobę.

- Jestem grajewianinem od drugiego pokolenia, mam 43 lata. Jest to moje trzecie miejsce pracy. Rodzina trzyosobowa, dwóch chłopców, małżonka. Posiadam samochód oraz dom własnościowy w Grajewie. Powołanie na stanowisko zastępcy burmistrza nastąpiło 2 grudnia 2002 roku. Pracowałem w zarządzie miasta w poprzedniej kadencji. W pierwszej kadencji samorządu byłem przewodniczącym Komisji Oświaty i Rodziny.
W tamtych latach nie było programów partyjnych nie było walk między osobami, ugrupowaniami politycznymi. Dopiero druga i trzecia kadencja została upolityczniona. Osobiście należałem do ugrupowania prawicowego AWS. Starałem sią jednak nie walczyć o jakieś indywidualne osiągnięcia czy partyjne, pracowałem w obrębie swojego regionu wyborczego wówczas os. Południe oraz część ul. Wojska Polskiego.
Przed powołaniem mnie na stanowisko za-cy burmistrza pracowałem w Spółdzielni Pracy - Zakrem. W Zakremie przechodziłem różne stanowiska pracy od pracownika fizycznego, bezpośrednio związanego z produkcją do pracownika w dziale handlu i marketingu.
czytaj całą rozmowę...

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (1)

panie Remfeld obecna władza miasta nie zabardzo dba o inwestycje i rozwój miasta. W mieście jest ponuro, nic się nie dzieje pomimo że w MDK pracuje tylu ludzi, na ulicach brud .., zatrudniacie na stanowiskach swoich poprzedników którzy tylko biorą wynagrodzenie i nic nie robią, wśród pracowników urzędu są też i lepsi i gorsi..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.