czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 8333 wyświetleń

Rozbudowa Pfleiderer S.A

W dniu 11 lutego 2005 roku podczas Gali Eksportu spółka Pfleiderer Grajewo S.A. otrzymała Kryształowy Globus za zajęcie I miejsca w kategorii Lider Meblo Export 2005.

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A.w końcówce roku informował o podtrzymaniu prognozy wyniku finansowego netto za 2004 rok w wysokości 84 mln złotych.

Paweł Wyrzykowski, prezes zarządu spółki mówił również o zakończonej (wartej 40 mln złotych) modernizacji ciągu płyty surowej w Grajewie, który pełną wydajność osiągnie w styczniu 2005 r.

Zarząd w ubiegłym roku postanowił poszerzyć portfel produktów, trafiających do odbiorców. Do płyt wiórowych i oklein dołączone zostaną płyty MDF/HDF, które są powszechnie stosowane w przemyśle meblarskim. W 2003 roku popyt na nie wzrósł o 18,8%, co oznacza, że jest to najszybciej rosnący segment produkcji wyrobów drzewnych – mówił na listopadowej konferencji prasowej Paweł Wyrzykowski . Firma posiada sprawne kanały dystrybucji, które umożliwią dynamiczny wzrost sprzedaży płyt MDF/HDF i szybkie osiągnięcie zadowalającej wydajności ewentualnego nowego zakładu. (pfleiderer.pl)

Dyr. ds. prod. Mirosław Nowakowski potwierdza, iż planowana jest rozbudowa zakładu produkcyjnego Pfleiderer Grajewo S.A, są to na razie działania przygotowawcze, ale jest optymizm.

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Z TEGO ZYSKU NETTO TO MOŻE TROCHĘ WARMIĘ BY ZASPONSOROWALI ELENTUALNIE POMOGLI W BUDOWIE BASENU MIEJSKIEGO!!!!

Właśnie -bardzo dobry pomysł - Zakład zatrówa Grajewo i w ramach rewanżu - POWINIEN POMÓC W BUDOWIE PIĘKNEGO BASENU DLA MIASTA
-Brawo za pomysł

jest za sponsoringiem dla Warmii....HELP!Pfleiderer S.A

Miejmy nadzieje że wszystko pójdzie dobrze i powstaną nowe miejsca pracy w Grajewie i regionie. Uważacie, że ciężko zarobione pieniądze będą wydawać na jakiś klub piłkarski?

Deutschland, Deutschland uber alles...

A jak wytna drzewo w naszym regionie to bedzie fajnie - przejrzyscie itp itd

dubelc:
to nie jest "jakiś" klub piłkarski, tylko grajewska Warmia. Widzisz różnicę ?

nie sponsorujecie warmi lepiej pomóc biednym i chorym dzieciom!!!!!! WARMIA STOP

OK jeśli nawet nie sponsorować WARMII to chociaż niech pomogą basen wybudować!!

Obibokom i próżniakom z klubu piłkarskiego Warmia mieszkańcy Grajewa mówią DOŚĆ

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.