niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11913 wyświetleń

Rewolucji nie będzie

Rewolucji nie będzie

- Robiłem wstępne rozeznania, którym zawodnikom umowy z klubem kończą się 30 czerwca i tu muszę uspokoić wszystkich słowami, że rewolucji w naszej drużynie nie będzie – zapewnia Janusz Szumowski, dyrektor Klubu Sportowego Warmia Grajewo. - Pozostaną wszyscy piłkarze, którzy zadeklarowali chęć dalszej gry w zespole Warmii.


Tajemnicza rezygnacja

Jan Kowalski już w marcu zrezygnował z funkcji prezesa KS "Warmia” Grajewo. Przyczyny rezygnacji nie chciał podać, zasłaniając się słowami: "Niech to pozostanie moja tajemnicą”. Nadzwyczajne zebranie, na którym został wybrany nowy zarząd odbyło się jednak dopiero we wtorek 21 czerwca, aby nie komplikować prawnej sytuacji klubu, co mogło by mieć negatywny wpływ na rozgrywki. Nowym prezesem Warmii został Radosław Zolnik. Obok niego w skład zarządu weszli: Jerzy Kruszyński i Zbigniew Łaguna dotychczasowi i aktualni wiceprezesi. Funkcję sekretarza zarządu objął Krzysztof Piekarski, który zrezygnował z pracy w komisji rewizyjnej. Nowym członkiem zarządu został Marek Senderacki. Obecnie postanowieniem walnego zebrania zarząd składa się z pięciu osób, a nie jak dotychczas z czterech. Na miejsce Piekarskiego skład komisji rewizyjnej uzupełnił Jarosław Turowski.
- Dotychczas p. Jan Kowalski zajmował się wszystkim w klubie, więc muszę najpierw z nim porozmawiać, także z dyrektorem, a później ze wszystkimi zawodnikami – informuje Radosław Zolnik, nowy prezes "Warmii” Grajewo. - Wszystkich członków klubu zapraszam do aktywnego włączenia się w jego działalność. O posiedzeniach zarządu będziemy informować na bieżąco.

Bieda zagląda do Warmii
Sezon 2010 / 2011 Klub Sportowy"„Warmia” Grajewo zakończył na piątym miejscu w tabeli III ligi. Przygotowania do nowego sezonu zawodnicy zaczynają 11 lipca. III liga rusza z rozgrywkami 7 sierpnia. W nowym sezonie rozgrywki ligowe poprowadzi Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Piłkarze Warmii mają wiec tylko miesiąc na rozegranie pięciu spotkań sparingowych. Rozpocznie je 16 lipca mecz z "Sokołem” Sokółką. Grajewianie będą grali też między innym z zespołami z Legionowa, Augustowa, Zambrowa.
- Jako ciekawostkę podam, ze wszystkie mecze sparingowe, może z wyjątkiem spotkania z Sokółką, rozegrane zostaną w Grajewie – dodaje Janusz Szumowski.
W nowym sezonie Warmia niestety nadal będzie borykać się z kłopotami finansowymi. Ostatnio z finansowego wspierania klubu wycofał się grajewski „Unidrog”. Nadal, mimo prowadzonych negocjacji nie ma chętnych na wyłożenie kasy. Burmistrz Adam Kiełczewski zadeklarował rozmowy z radą miasta o kolejnej pomocy dla klubu. Widmo biedy wisi nad klubem. Miejmy nadzieję, że brak pieniędzy nie skreśli Warmii po 87 latach istnienia z piłkarskiej mapy Polski.

Janek Kalbarczyk


sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (1)

Panie Kalbarczyk, czy to że UNIDROG przestanie płacić za reklamę na ogrodzeniu jest równoznaczne z biedą? Nie jest to sponsor strategiczny. Proszę zauważyć że w pracę klubu zaangażowały się dwie nowe osoby. Rewolucja nie jest potrzebna, mamy bardzo dobry wynik przy tym budżecie i sezon zakończony sukcesem. Biedę to ma Wissa i Mazur które spadają do IV ligi.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.