Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11421 wyświetleń

Remonty na cmentarzu

Wymiana nawierzchni chodnika oraz poszerzenie parkingów – takie inwestycje czekają cmentarz komunalny w Grajewie. Aktualnie pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych modernizują chodnik wzdłuż cmentarz parafialnego.

- Nową nawierzchnię zyskają chodniki wzdłuż cmentarz parafialnego do ronda w środku cmentarz. Dodatkowo polbruk zostanie wyłożony na alejce wzdłuż parkanu – mówi Stefan Frączkowski, kierownik działu inwestycji i wykonawstwa PUK Grajewo.

Prace remontowe chodników potrwają do 23 czerwca br. Po ich zakończeniu rozpocznie się kolejna inwestycja. Tym razem pracownicy PUK zmodernizują parkingi przy cmentarzu komunalnym. Poszerzone zostaną parkingi od ul. Pułaskiego oraz te znajdujące się przy bramie głównej cmentarza.

- Obecnie miejsca parkingowe są za małe, mają średnio po 3 m, przez co samochody zajmowały część ulicy. Po modernizacji poszerzymy je do 5 m – dodaje Stefan Frączkowski.

Obie inwestycje pochłoną z budżetu miasta 56 tys. zł.
e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Wreszcie coć pozytywnego dzieje się na cmentarzu. Jak człowiek wybierze się na spacer to przynajmniej nie skręci nogi.

Nie Puławskiego tylko Pułaskiego

a pewnie na spacer to tylko na cmentarz pfff.... na cmentarz to nie chodzi sie na spacer tylko po to zeby zapalic znicz na grobach bliskich zmarłych

Chłopaki tyrają w upale, oj tyrają...

a odkiedy ty chodzisz na spacer na cmentarz moze jeszcze grila tam robisz hi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.