Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12411 wyświetleń

"Remontują" drogę 65

Na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad  firma „Unidrog” z Grajewa wykonuje prace remontowe, dokonuje naprawy zniszczonych miejsc na drodze nr 65 od Knyszyna do Grajewa włącznie.

- Prace te wykonywane są dla polepszenia stanu nawierzchni przed okresem zimowym oraz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mówiąc bardzo ogólnie po wykonaniu frezowania następuje skrapianie emulsją asfaltową, a na końcu kładzie się łatę z betonu asfaltowego – powiedział nam przedstawiciel Unidrog Sp. z o.o.

e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (5)

cala nawierzchnia miala byc zmieniona tak obiecala pani naczelnik ale to wina po

W końcu do Grajewa dotarła cywilizacja . Łopatami już dziur nie kleją

Po naprawie tej drogi czas najwyższy wziąć się za drogę ze Szczuczyna do Świdrów

ja to bym proponował jeszcze zrobic cos z wjazdem w osiedle centrum na przeciwko savony.ten wyjazd jest strasznie "garbaty" i czasami mozna zdarzakiem zarysowac,a w zime strasznie sciaga na boki jak tam sie wjeźdża.przydało by sie go jakos spłaszczyć...

zabawne ze w Polsce od zawsze wszyscy wiemy ze w listopadzie nastepuje zwykle pierwszy atak wtedy i wlasnie dzielni drogowcy z glebokami myslacymi urzedasami dyrekcji autostrad i drog wzieli sie za remont drogi. Inzynierski majstersztyk panowie. A moze jest nowa technologia i mozna mieszac asfalt z woda i sniegiem??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.