sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11649 wyświetleń

Remont ul. Piłsudskiego

Poniedziałek, 11 sierpnia 2008 roku był ostatnim dniem remontu ul. Piłsudskiego w Grajewie. Droga 61 na tym odcinku od dawna wymagała poważnej interwencji, nawierzchnia była w złym stanie technicznym, w wielu miejscach pofałdowana i często łatana.

Modernizacja jezdni polegała na wykonaniu nowej nawierzchni asfaltowej i pochłonęła blisko 320 tys. zł. Wykonawcą robót, na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o. Białystok, było Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog. Pracownikom tej firmy wystarczyło pięć dni na znaczną poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy wspomnianego odcinka.

W związku z realizowaną inwestycją, od czasu rozpoczęcia prac, ruch na ul. Piłsudskiego odbywał się wahadłowo.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (8)

No wreszcie ktoś ruszył głową.Bo to wstyd dla miasta Grajewa taka wizytówka już na samym początku.Same garby,rowy itd. A poza tym jak nie bezpiecznie po tym jeździć autem i jak auta się niszczą-zbieżność np. A teraz to ma się rozumieć :)

Szkoda że tylko do stadionu a kto odpowiada za resztę drogi be ten kawałek do torów nie wygląda ciekawie

oj oj jakieś prace były wykonywane dzisiaj

hm ... może wylano asfalt do stadionu żeby biskup miał prosta drogę gdy przyjedzie wyświęcić nowy kościół ... bo budowa idzie że ho ho ... :)

dobra robota i dobra teraz droga ale powinni bardziej pracownikow UNIDROG doceniac za tak doskonale wykonane prace.

Takie wjazdy powinne byc zrobione z kazdej strony jak sie wjeżdza do G-wa.. ul ze strony Białegostoku i Ełku tez pozostawiaja wiele do zyczenia;/

Mogli by sie postarac poszerzyc droge i zrobic zjazdy w lewą strone do koscioła na obwodnice i do tego nowego marketu bo wtej chwili jest niebezpiecznie skrecac do tych miejsc

i tak po 3 latach ta droga bedzie zniszczona, bo Polacy robia na odpierdol, wiec nie nacieszycie sie za dlugo. Zeby asfalt klasc bez pozadnego betonowego podloza, zal...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.