UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13741 wyświetleń

Remont ul. Kilińskiego w Grajewie

Trwa remont ul. Kilińskiego w Grajewie.

Przebudowa obejmuje odcinek jezdni wraz ze skrzyżowaniami ul. Kilińskiego z Nowickiego, Traugutta i Pl. Niepodległości. Projekt zakłada regulację wym. skrzyżowań pod względem bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W ramach środków z funduszu remontowego miasta wyłoniona w przetargu firma rozbiera starą nawierzchnię i krawężniki i położy nową. Prace obejmują też regulację zaworów wodociągowych, pokryw studni kanalizacyjnych i telekomunikacyjnej oraz ulicznych kratek ściekowych..

Odbędzie się również przebudowa chodników i zjazdów w naprawianych ulicach. Zamontowane zostaną nowe łańcuchowe poręcze ochronne. Poprawi się zapewne wizerunek i bezpieczeństwo na jednej z dojazdowych dróg do instytucji publicznych. Interesanci poruszający się po równym chodniku z polbruku z dobrym nastawieniem udadzą się, by załatwić sprawę urzędową.

fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (10)

WAZNE !!! jeszcze nie ma wylanego asfaltu moze ktos to zauwazyl ze na tej drodze nie mina sie dwa samochody(autobus+ zwykly dostawczy )zamias zrobic szersza droge to oni ja pomniejszyli !!!! ale jaja heheh

Kto to wogóle wymyślił? Po co remontować skoro tam akurat droga była w dobrym stanie poza tym i tak małe natężenie ruchu tam jest,już lepiej pozałatajcie te dziury koło stadionu.Nie no mistrzowie normalnie.

tak przy okazji remontu ulicy to byście ją przedłużyli aż do ul. kolejowej napewno wiele osób by się ucieszyło!!!!!!!!!

przy okazji remontu przydałoby się przedłużyć ul.kilińskiego do ul.kolejowej napewno wiele osób mnie poprze i ucieszyłoby sie z tego czynu!!

czyli bardziej wąskie drogi

Popieram XXX. I tak było ciężko skręcić do szkoły Muzycznej, to teraz zakręt będzie bardziej ostry i bardziej niebezpieczny! Ale mi "poprawa" bezpieczeństwa.

oj ciężko jest teraz minąć się z autobusem

to jest po prostu śmieszne !!! utrudnienia dla kierowców !!! zwężac tak wąską ulice !!! zamiast tego zrobili by drogę w centrum miasta chociażby tą od świateł w stronę ełku bo jadąc można koła pourywac tam są takie dziury nie mówiąc już nic o zawieszeniu auta ŻAL !!!!!

odnoszę takie wrażenie, że władze Grajewa chcą by mieszkańcy przesiedli się do Smartów

Władze miasta chcą wzbogacić się o jedną działkę przebudowując ulice tak jak one istniały w latach pięćdziesiątych.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.