Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8759 wyświetleń

Ranking szkół

… wybitne szkoły łączy szczególna atmosfera, poczucie odpowiedzialności nauczycieli i uczniów i coś, o czym zdajemy się dziś zapominać: radość uczenia i radość zdobywania wiedzy… uzasadniają twórcy najbardziej prestiżowego rankingu szkół w kraju.

 

Miesięcznik edukacyjny "Perspektywy" opublikował już po raz dziewiętnasty ogólnopolskie zestawienie szkół ponadgimnazjalnych. Na listach są też najlepsze szkoły z powiatu grajewskiego.

W 2017 r. wśród "ogólniaków" w województwie podlaskim 11. miejsce (w Polsce 306. na 500 wybranych szkół ujętych w rankingu)  zajęło LO  w Grajewie. W Rankingu Techników 13. miejsce w podlaskim zajęło Technikum w ZS nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych, 20. miejsce Technikum w Zespole Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie, zaś przedostatnie (24.) - Technikum w Zespole Szkół  im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.

 

Komentarze (4)

Proszę o sprostowanie nieprawdziwych wiadomości.
1. W Polsce jest 1867 publicznych LO - 500 to liczba wyróżnionych szkół.
2. W Polsce jest 1762 publiczne technika.

A które miejsce LO w Jednostce.

Może należałoby dodać przy Technikum z Niećkowa, że jest to miejsce przedostatnie, ale na liście najlepszych techników w województwie. Użycie wyłącznie słowa przedostatnie wprowadza w błąd lub służy manipulacji.

Irena> jaka manipulacja, kłania się czytanie ze zrozumieniem. Prawdę powiedziawszy, to jak na tak okrzyczaną kuźnię kadr( szczególnie dla samorządu lokalnego) to blado to wygląda, oj blado.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.