sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10495 wyświetleń

Rajgród dostanie kasę!

22 mln zł na budowę kanalizacji dostaną 4 podlaskie gminy. Pieniądze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

10 mln zł dostanie gmina Mielnik. Oprócz kanalizacji zmodernizuje ona stacje uzdatniania wody. Dzięki pieniądzom unijnym przebudowana będzie także kanalizacja w Gminie Ciechanowiec, Krypno i Rajgród.

http://www.wrotapodlasia.pl/

Komentarze (3)

Referendum i tak się odbędzie a to osiągnięcie to już Panie Burmistrzu nic nie zmieni!! 6 lat bezczynności a teraz ratuj się kto może?? Nie takie pieniądze gmina powinna przez te 6 lat pozyskiwać !! dobre i to , szkoda ze dopiero pod koniec funduszy unijnych !!

Fajna wiadomośc:)

Wniosek na tą inwestycję został złożony w listopadzie 2011r.jak był nabór wniosków . To niema wpływu na referendum. Lepiej późno niż wogóle. Jestem z Rajgrodu i bardzo cieszę się tą inwestycją. Myślę, że Rajgrodzianie będą wdzięczni Burmistrzowi za tą inwestycję. Każdy następny wybrany Burmistrz napewno nie wykonałby takiej inwestycji to nie znaczy że niechciałby, ale gminne finanse by nie wystarczały na budowę z własnych środków. Programy się kończą to fakt.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.