poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8201 wyświetleń

Radni online

Przewodniczący Rady Miasta Grajewo Pan G. Curyło jako jeden z pierwszych radnych z naszego miasta zapoczątkował nowatorską formę kontaktu z mieszkańcami.


ZadawaJ pytanie za pomocą – prostego formularza..


Dziekuję za pierwsze merytoryczne pytania.

Ad 1.) Samochód dla powiatowej Komendy PSP w Grajewie kosztuje ponad 600 tys. złotych. Miasto Grajewo wniosło wkład w kwocie 200 tysięcy złotych, ale w zamian otrzymało budynek straży, w którym jednostka ta stacjonowała przy ul Ełckiej. Obiekt wprawdzie wyumaga remontu, lecz miasto ma konkretne zamiary odnośnie zagospodarownia go i stopniowo je realizuje.

Ad. 2) Miasto Grajewo lobbowało na rzecz budowy obwodnicy na etapie konstruowania dokumentu, który nosi tytuł \\\"Strategia rozwoju województwa podlaskiego\\\". W tym dokumencie ujęta została w planach obwodnica tzw. północna. Inwestycja będzie miała charakter zewnętrzny. Niestety, jej realizacja jest przewidziana dopiero w roku 2015. Może to i bardzo długo, lecz na dzień dzisiejszy chyba nie uda się tego przyspieszyć. Jesli w kolejnych latach taka szansa się pojawi, postaramy się ją wykorzystać.Pozdrawiam wszystkich internautów, a zwłaszcza tych, którzy zechcą pozyskać konkretną wiedzę w konkretnych sprawach. Wszystkim życzę radosnych Świąt Wielkanocnych.

Przewodniczący Rady Miasta - Grzegorz Curyłowww.Radni.e-grajewo.pl

...
poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (3)

Mam pytanie, dlaczego dotychczasowe komentarze zostały usuniete? Tu o odpowiedź proszę e-grajewo?

pytam gdzie sa komentarze?

Uwaga! Przypominamy, iż wszystkie pytania do e-Grajewo.pl prosimy kierować na adres biuro@e-grajewo.pl, jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod nr GG 1696928 ( 10.00 -21.00 Pn.-Sob.)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.