wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 11697 wyświetleń

Radio Białystok w Grajewie

We wtorek (2.12) Polskie Radio Białystok odwiedziło Grajewo. Nasz reporter Paweł Wądołowski rozmawiał m.in. z przyszłym burmistrzem miasta Dariuszem Latarowskim o jego planach na najbliższą kadencję.

Filmy kultowe, niszowe i mało znane można obejrzeć w grajewskim kinie podczas spotkań Filmowego Klubu Dyskusyjnego. To pomysł pracowników Miejskiego Domu Kultury na zainteresowanie niekomercyjnym kinem mieszkańców miasta.

Grajewska Izba Historyczna przygotowała wystawę dla piłkarskich kibiców. Do 20 grudnia można oglądać eksponaty związane z klubem sportowym Warmia Grajewo,obchodzącym jubileusz 90-lecia klubu.

 

Posłuchaj: Z nowym burmistrzem Grajewa Dariuszem Latarowskim rozmawia Paweł Wądołowski Posłuchaj: Z nowym burmistrzem Grajewa Dariuszem Latarowskim rozmawia Paweł Wądołowski

 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (15)

Och, jakie inwestycje pływalnia i basen, a obiecywał pan o d poniedziałku zając sie dworcem vel Przystankiem Kultury. Pierwsza obietnica i porażka.

Zróbcie festiwal filmowy w Grajewie o zasięgu wojewódzkich założmy i będzie promocja mdk, kina i miasta. Proste? Proste! Nazwa np. Regionalny Festiwal Filmowy w Grajewie :P Można jakiś konkurs dla osób zainteresowanych kinematografią na najlepszy krótki film, puścić kilka niszowych produkcji z polski.

Kinoman. Był festiwal filmowy i każdy mógł zgłosic swoj film. Były nawet plakaty i ogłoszenia. Z tego co mi mówili w MDKu zgłosiła się aż jedna osoba i to nie z Grajewa.

:/ nic ciekawego.zobaczymy coooo dalej bedxie sie dxialo,przeciez grajewo potrzebowalo zmian i dobrego gospodarza.

Bo grajewiacy potrafią tylko narzekac i komentować ale sami do roboty się nie wezmą.

Kiedy Pan Latarowski jedzie do Wojewody z zapytaniem o dworzec PKP ,to miało być pierwsze działanie .

A co z osobami zatrzymanymi w czasie II tury wyborów w Grajewie za kupowanie głosów. Jakoś bardzo cicho, nikt nic nie pisze.Radio Białystok też milczy.

wyborca,a ten basen to co myslisz za pchły sie sam dokonczy..Ludzie to juz na drugi dzien oczekuja cudów,bo jak nie to porażka-normalne to?

do Wyborca: jeszcze nie było zaprzysiężenia na Burmistrza poczekaj troche a się zaczną spełniać obietnice. i skończcie już tymi głupimi komentarzami bo nie dobrze się robi!!!

Ludzie dajcie szanse nowemu czlowiekowi na stanowisku burmistrza.a nie tylko narzekacie.

narzekają ci , którzy nie głosowali

Fajnie to zrobił! wkuł na pamięć program Kiełczewskiego jednocześnie zapomniał co mówił tydzień temu i hajda podbijać media!!!

Koś to nie czytaj

Zamiast pisać nic nie znaczące komentarze ,pouczcie się ortografii!!

Panie burmistrzu mój głos i moich bliskich otrzymał Pan nie za przesadną ilośc kiełbasy wyborczej , ale za to ze potrzeba zmian dworców PKP I PKS to nie tylko wizytówka naszego miasta ale obiekty z których korzystają ludzie dojeżdżający ,a nam też chyba należy sie odrobina szacunku.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.