piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9834 wyświetleń

Pytanie do Starosty

Fragment wypowiedzi Starosty na Komisji Powiatu w dniu 18.03.2005r. :

„ ...bo dzisiaj Komisja Rewizyjna i niektóre ugrupowania polityczne nakazują, Radzie Nadzorczej PEC-u i PEC-owi i mam to z wiadomości wczorajszych od Pana Burmistrza, bezwzględną egzekucję, bezwzględną egzekucję, należnych płatności i wierzytelności w stosunku do szpitala...”

Mam w tym miejscu pytanie, o jakie ugrupowania polityczne chodzi?
Najpierw lobbuje Pan przekształcenie szpitala w spółkę wskazując, jako udziałowca jedynie FINRYAN, a teraz straszy upadkiem szpitala. Pytam się więc Pana jako człowieka odpowiedzialnego za zaistniałą sytuację. Gdzie jest program naprawczy dla Szpitala?


Przekaz audio (słuchaj)

Wiesław Laszkowski
Prezez LPR w Grajewie

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (5)

a co ma robić w takiej sytuacji PEC?musi z czegoś kupic mial do kotłowni.A jak będzie zadłużony przez szpital to pan starosta pomoże oddłużyć PEC?Pan starosta chce winę za zadłużenie szpitala zwalic po prostu na PEC i szantażuje tym prezesa.Za centralne szpital musi płacic jak każdy.Nie od Pecu i organizacji politycznych zależy czy szpital ma zadłużenie czy nie.To sprawa szersza ale bezpośrednio odpowiada za szpital dyrekto szpitala i organ zarządzający czyli starostwo.a spółka PECodpowiada za dostawę ciepłej wody i centralnego ogrzewania dla mieszkańców ,a nie za długi szpitala.komisja rewizyjna RM,ma zupełną rację .Bo spółka przez szpital sie zadłuża jak długo można nie płacić dla spółki za dostawe ciepłej wody i centralnego ogrzewania ?

Ogłosić upadłość szpitala bo on pogrąży całe Grajewo wtedy dopiero będzie sodoma.

Dzisiaj miałem okazie być w szpitalu na badaniach [tak jak lekarze traktują pacjentów jaki tam jest ... to lepiej bendzie skonczyć z tą farsą że te ...nas leczą] jako mieszkaniec tego miasta jestem za szpitalem ale nie w takiej formie PANIE dyrektorze szpitala rozumiem że potrzeba pieniędzy ale mam pytanie za czyje pieniądze ten szpital powstał za PANA prywatne czy przy szpitalny parking jest pana własnością że pan każe płacić ludziom za korzystanie z niego pan nie rozumie ile jest dla mieszkanców 2 złote mam nadzieje że policja terz panu dorzuca bo rozumiem że znaki zakazu pojawiły się z pana przyczyny ..

Ty mieszkaniec-nie dziw sie ze jest parking.Wszedzie przy szpitalach sa platne parkingi- to nie nowosc.

Lekarze wzieli i biorą kasę (2 dyżury = pensja pielęgniarki), a starostę chcą ... za dług który kto inny zrobił.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.