poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9182 wyświetleń

Pytania do Burmistrza

Szanowny Panie Burmistrzu... Na wstępie życzę Szczęśliwego Nowego Roku Panu, Pańskiej Rodzinie i Wszystkim Forumowiczom.

Piszę do Pana zaniepokojony docierającymi zewsząd sygnałami o złej sytuacji finansowej Klubu Sportowego „WARMIA” Grajewo. Jako wieloletni kibic tego klubu i sportu grajewskiego chciałbym aby odpowiedział Pan na pytanie czy interesuje Pana niewątpliwa wielka promocja naszego miasta poprzez III-ligową drużynę piłki nożnej?

Jakie środki przeznaczone na promocję miasta są przeznaczone w budżecie na 2005 rok do promowania miasta poprzez Warmię?

Dlaczego umowa na dzierżawę targowicy została zawarta z klubem tylko do końca 2005 roku a nie na okres 3 letni jak to miało miejsce za poprzedniej kadencji władz miejskich?
Czy na utrzymanie stadionów jest przewidziana większa suma pieniędzy niż w ubiegłych latach, skoro do utrzymania doszło boisko przy Hadesie?

czytaj cały tekst na www.burmistrz.e-grajewo.pl...

Autor:Bogdan K. (stary kibic) Dodano: 05-01-04 12:25:59
e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (8)

Trzeba zrobić wszystko aby WARMIA grała w III Lidze jeszcze długi czas!!

ja bym powiedzial to tak: trzeba zrobic wszystko aby WARMIA weszlo do II ligi

trafne spostrzeżenie i ocena sytuacji,znając życie "republika kolesi" istnieje i ma się dobrze,pamiętajmy przy Wyborach kto co zrobił i jaka nastąpi rotacja stanowisk!???

QBA druga Liga hyhy człowieku myśl!!

Warmia ma szanse na II lige!!!!!!!!!!!

jesli "warmia" jest tak wspanialym zespolem to dlaczego sama nieznajdzie sobie sponsorow ? ja mysle ze rozwoj kulturalny w naszym miescie powinien sie bardziej rozwinac... napewno duzo ludzi przychodziloby na ciekawe filmy wyswietlane w kinie

nom to zacznę od tego , żeby w tym Grajewie było cuś fajnego np.. baseniq lub jakaś restauracja , ale taka fajniutka. A warmia jest fajna i powinniście ich sponsorować , hehehe oki spadam pa

ludzie czy wy nie macie większych problemów w tym mieście tylko "WARMIA"? niech szukają sobie sponsorów te darmozjady .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.