Sport

  • 11 komentarzy
  • 9423 wyświetleń

Puchar dla ZS 2

W dniu 11 marca 2009 r. dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie odbierał na hali Włókniarz w Białymstoku PUCHAR „za Zwycięstwo w Wojewódzkiej Drugiej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych w futsalu” W rywalizacji uczestniczyło  ponad 60 zespołów z województwa, wśród których „nasi” chłopcy zdobyli I miejsce. Trenerem zawodników był nauczyciel – Ryszard Borkowski. Uroczystość uświetniły występy cheerliderek i  orkiestra dęta z Białegostoku.

Społeczność szkolna gratuluje trenerowi i zawodnikom sukcesu -Marzena Joanna Sulkowska

Komentarze (11)

Wielkie Wielkie Gratulacje dla całej Wielkiej Szkoły Zespoł Szkół Nr 2 - Wasz sojusznik.

SUPER SZKOLA!Gratulacje i podziekowania dla P.Dyrektor i Kadry za umozliwianie rozwoju fizycznego naszym dzieciom.Jak widac mozna pogodzic nauke i sport ,nawet wyczynowy.Mamy cudna mlodziez-ambitna i z wielkim potencjalem i dobrze,ze jest taka szkola ,w ktorej nasze dzieci moga rozwijac sie w roznych kierunkach.Zycze cierpliwosci w kontynuowaniu takiej formy wychowawczej .CHLOPAKI,tak trzymajcie !Milo sie czyta o Waszych sukcesach.Kazda wielka kariera sportowa miala jakis poczatek-kto wie?Serdecznie Wam tego zycze!

Gratuluję!Uczniom i trenerowi.(wiem jak gracie ,więc nie jestem zaskoczony a tylko zadowolony)

No - w tym tekście jest "małe" przekłamanie. Prawdą jest, że w turnieju startowało ponad 6o szkół podzielonych na 4 ligi. Zs 2 zajął tylko I miejsce w drugiej lidze czyli w sumie 13 w klasyfikacji ogólnej. Ooo

tak wiemy ale zobacz tabrle i zobacz jak zs 2zdeklasowal rywali wpadnij maradono w czwartek na przelaje to se zobaczysz jak biegamy czekamy na ciebie

maradona: Ty to taki mały prowokator z LO jesteś nie ???

Żaden prowokator. Chdziło mi tylko o prawdziwość informacji. Oto dowód: "W rywalizacji uczestniczyło ponad 60 zespołów z województwa, wśród których „nasi” chłopcy zdobyli I miejsce". Nie pierwsze a tylko 13. Bo taka jest prawda. Powodzenia w I lidze.

Generalnie nie odpowiadam na anonimy, ale w tym wypadku czuję się zobowiązana, bo to w dużej mierze moja wina. Nie mam pojęcia o zasadach żadnej z gier, gdyż nie jestem w żaden sposób związana ze sportem. Przy odbiorze Pucharu usłyszałam od Pana Chmielewskiego, że w rywalizacji uczestniczyło ponad 60 zespołów , a my zdobyliśmy zwycięstwo w II Lidze - co jest również napisane w artykule. Nie bardzo się orientuje, gdzie jest problem, ale ja się zawsze bardzo cieszę z sukcesu młodych ludzi z powiatu grajewskiego w każdej dziedzinie , a tym bardziej moich uczniów i wszystko.

ZS 2 wygrał II ligę i awansował do pierwszej.Tym samym szkola została sklasyfikowani na 13 miejscu gdyż w I lidze grało 12 najlepszych drużyn. Zgadzam sie z Maradoną.

Super chlopcy gratuluje:)

Eeee tam. Jaki to sukces...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.