czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11902 wyświetleń

Przyszli budowniczy Polski

29 uczniów klasy pierwszej Technikum Budownictwa w Wojewodzinie pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych swoją wiedzę teoretyczną utwierdza i sprawdza na prowadzonych budowach między innymi wielorodzinnego bloku mieszkalnego i przyszłej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. W dniu 09.10.2008r. kolejny już raz zajęcia takie odbyły się w terenie na w/w budowach. Młodzież mogła praktycznie zapoznać się z kolejnym etapem prac budowlanych, poznać technologie budowlane, obejrzeć projekt, zobaczyć materiały budowlane, z których jest inwestycja wykonywana, porozmawiać z pracownikami oraz majstrem i kierownikiem budowy. 

Teoria oparta na praktyce

- Cieszy mnie inicjatywa p. Witolda Rogowskiego, który prowadzi zajęcia z przyszłymi budowlańcami. Takie wycieczki edukacyjne są bardzo dobrym dopełnieniem wiedzy teoretycznej zdobywanej w szkole. Powstanie tego kierunku kształcenia w Zespole Szkół w Wojewodzinie jest odzwierciedleniem potrzeb  naszego rynku pracy. Informacje z Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie, który systematycznie bada potrzeby lokalnego rynku pracy były dla nas podpowiedzią do otwarcia kierunku kształcenia jakim jest Technikum Budownictwa – podpowiedzią bardzo trafioną - informuje Karol Choynowski – dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie

 

Galeria zdjęć
e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

To jest kształcenie - teoria połączona z praktyką, super pomysł świetny nauczyciel.

a jak ktoś ma juz ukonczona zawodowke w wojewodzinie to moze isc na ten kierunek do technikum budownictwa?????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.