poniedziałek, 20 września 2021

Oferty i promocje

Przyspiesz swój komputer w Pawcomie

Przyspiesz swój komputer w Pawcomie


Punkt STREFA PACZKI DPD --> sprawdź

__________________________________________________

N A S Z A   S I E D Z I B A
Grajewo, os. Centrum 23/2 - od ul. Ełckiej
tel. 86 273 84 24   |   
www.serwis.grajewo.pl

Zapraszamy!

 

Kto musi  mieć     k a s y    f i s k a l n e     ONLINE?

Terminarz instalacji:

Od 01.01.2020 r. dla świadczenia usług naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania, regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon i kół dla pojazdów silnikowych motorowerów, sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych.

Od 01.07.2020 r. dla świadczenia usług związanych z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania, sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Od 01.01.2021 r. dla świadczenia usług fryzjerskich, kosmetycznych, kosmetologicznych, budowlanych, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawniczych, związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej - wyłącznie w zakresie wstępu.
 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.