środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12174 wyświetleń

Przygotowania SMLW do świąt

Trwa instalacja świątecznych ozdób na osiedlowych choinkach w Grajewie. Od środy 29 listopada br.  pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej przy pomocy dźwiga montują na drzewach kolorowe lampki.   

 - Szykujemy naprawdę piękne ozdoby choinkowe. Myślę, że w tym roku podczas Świąt Bożego Narodzenia nasze osiedla będą jeszcze lepiej udekorowane niż w latach poprzednich - poinformowała Halina Kozłowska z działu technicznego SMLW w Grajewie.


e-Grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (9)

fiu,fiu............

po co to wszystko dla dwóch dni swiąt głupota

ALE FAZA:) LOLUŚ... SWIETTAAA IDAAAAAAAAAAAAAA. :)

dobrze byłoby, gdyby na Os. Centrum po stronie kościoła było trochę więcej ozdób. Ta strona osiedla jest jakby zaniedbana.

Bardzo fajnie,cieszę się z tego powodu bo co by tu nie mówić zmienia to szary obraz naszego miasta,dzięki czemu nam mieszkańcom lepiej się funkcjonuje nawet wtedy kiedy na dworze jest brzydka pogoda,to owe świecidełka na drzewach,sprawiają że jesteśmy pełni optymizmu.Wielu mieszkańców ma żal co do postanowienia PKP i są z tego powodu smutni ale może te światełka zmienią nasze myślenie na pozytywne co do naszego miasta oraz władz.Trzeba również bardzo podziękować pracownikom,którzy wykonują tę pracę i dzięki temu lepiej przetrwamy ten czas świąteczny.Niech Bóg Wszechmogący błogosławi wam i waszym rodzinom.

Zgadzam się z e. Os. Centrum po stronie kościoła jest traktowane po macoszemu. Place zabaw godne pożałowania. Jeden placyk na trzy bloki. Dzieci się ścigają o dostęp do huśtawki. Drzewka posadzone owszem ale same resztki i to marne które pozostały po wysadzeniu na pozostałych osiedlach. Nic więc dziwnego, że nie ma naczym lampek powiesić. Nawiązując do poprzednich wypowiedzi , zgadzam się - JEST FAJNIE. Grajewo ma coraz więcej ozdób i zaczyna dościgać inne miasta. A to wszystko wcale nie dla d"dwóch dni świąt". Skoda, że tego nie rozumiesz "magda".

tu piszecie że na osiedlowych choinkach a gdzie na osiedlu macie choinki ? bo bynajmniej na centrum jednym i drugi nie widzialam choinki udekorowanej lampkami tylko jak juz cos to drzewa .. wiec wyzej mowa o choinkach a potem piszecie o drzwach udekorowanych lampkami ..

he he a na BRK jest bardzo piekna Aniu:):):) pozdro

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.