czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13934 wyświetleń

Przyczepą w mercedesa

Przyczepą w mercedesa
14 czerwca 2011 r.
Kradzież
O godz. 16.46 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Ełku, że skradziono mu łódkę zacumowaną w m. Zawady nad jeziorem Rajgrodzkim. Wartość sprzętu oszacowano na 2000 zł.

Kradzież
O godz. 17.25 dyżurny policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mieszkanki gm. Grajewo, iż w okresie 12 – 14 czerwca 2011 r. z jej mieszkania z torebki skradziono 1400 zł.

Kolizja drogowa (foto)
O godz. 12.40 dyżurny policji został poinformowany o kolizji dwóch samochodów marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61 na trasie Toczyłowo – Grajewo. Mercedesem z przyczepą kierował obywatel Białorusi, który okazał się sprawcą. Nie upewnił się, czy auto za nim nie wyprzedza i również rozpoczął ten manewr. W wyniku tego uderzył przyczepą w pojazd prowadzony przez mieszkańca Grajewa. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny.


15 czerwca 2011 r.
Kolizja
O godz. 7.25 dyżurny policji został poinformowany o kolizji drogowej, która miała miejsce w Wojewodzinie. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu mimo, iż miał znak STOP i doprowadził do bocznego zderzenia z mercedesem. Kierujący ciągnikiem nie posiadał uprawnień do kierowania tym pojazdem. Otrzymał on mandat karny.

Nietrzeźwy rowerzysta
O godz. 13.10 w Radziłowie na ul. Kościelnej policja zatrzymała nietrzeźwego rowerzystę, którym okazał się mieszkaniec Radziłowa. Miał on 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież
O godz. 17.53 na komendę policji w Grajewie przesłane zostały materiały z posterunku z Rajgrodu, dotyczące faktu, iż w okresie od 29 maja do 12 czerwca 2011 r. nieznani sprawcy ukradli z jednego z mieszkań w Rajgrodzie znajdującą się w torebce złotą biżuterię o wartości 5000 zł.
 
 
 

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (2)

czyj to mercedes?? bo kojarze dwa z Grajewa

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.