czwartek, 23 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7848 wyświetleń

Przekroczył prędkość o 69 km/h

KPP Ełk: Przekroczył prędkość, był pijany 

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi, który prowadził samochód mając ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany po tym, gdy w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 69 km/h. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę toyoty, który w obszarze zabudowanym na terenie Ełku przekroczył prędkość aż o 69km/h. W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się także, że 24-latek jest nietrzeźwy. Młody kierowca prowadził pojazd mając ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 
Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe. 

Komentarze (5)

Zatrzymali prawko, a bandytę puścili wolno. Będzie chodził na wolności i czekał na sąd pół roku. Jak myślicie spróbuje pojeździć samochodem? W stanach zjednoczonych, policjant zawozi delikwenta do sędziego i ten na progu swojego domu wydaje wyrok. Natychmiast.

myslal ze sie mu uda a tu hyc

tak ale my musimy takich utrzymywac

edek nidgy nie nazywaj ludzi bandytami bo jak on bandyta to jak ciebie nazwac.

teoretycznie do rozprawy i wyroku będzie mógł jeździć a prawo nasze tak świetnie działa ze dobry adwokat i prawko albo mu oddadzą po 3 miesiącach lub od razu

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.