sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 4531 wyświetleń

Przedszkolaki z PM nr 6

Przedszkolaki z PM nr 6 wspierają fundację

W ostatnich dniach przedszkolaki ciężko pracowały nad własnoręcznym wykonywaniem ozdób bożonarodzeniowych po to, by przekazać je Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Dziecięce dzieła jak zawsze są pomysłowe, ciekawe i przepiękne. Doskonale wyrażają ducha świąt oraz emocje, które towarzyszyły przedszkolakom w trakcie pracy nad ozdobami. Poprzez zaangażowanie w tę akcję nasi wychowankowie poznają istotę potrzeby drugiemu człowiekowi, uczą się wrażliwości, a także troski o innych.

Fundacja, z którą współpracujemy już kolejny rok, wystawiła wszystkie prace na swoim stoisku w czasie Świątecznego Jarmarku na Rynku Kościuszki w Białymstoku w dniach 17 i 18 grudnia.

fot. Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie.

Komentarze (1)

Wspaniałe dzieci, wspaniałe wychowawczynie! Brawo! Uczą dzieci empatii i pomagania innym, to jest prawdziwe przedszkole.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.