piątek, 11 lipca 2025

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13056 wyświetleń

Przedszkola zapraszają

Dyrektorzy Przedszkoli Miejskich nr 1,2 i 6 w Grajewie uprzejmie informują, że od 1 do 31 marca 2008 r trwają zapisy dzieci do tych placówek na rok szkolny 2008/2009.

Przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Przedszkola czynne są w godzinach 6.00 – 16.00. Karta zgłoszenia dostępna na miejscu.

www.pm1.e-grajewo.pl

www.pm2.e-grajewo.pl

www.pm6.e-grajewo.pl

e-Grajewo.pl

czwartek, 10 lipca 2025

Pielgrzymka rowerowa do Wąsosza

czwartek, 10 lipca 2025

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (3)

Czy to prawda, że juz nie ma miejsc. Na jakiej podstawie dzieci bęą przyjmowane, cz chodzi o termin zgłoszenia.Bo zapisy trwają od pierwszego a w 2 limit prawdopodobnie dawno przekroczony.

Kiedy te zapisy do przedszkola się zaczęly, skoro miejsc już nie ma?

Mam 3 coreczki.Ola ma 6 lat i jest zapisana do szkoly nr1 ale dla Patrycji-5 lat i Asi-3 lata nie ma miejsc w przedszkolach.Niewiem co robic.Oboje z mezem pracujemy.Jestesmy w Islandi a dziewczynkami miala sie zajac ich babcia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.