niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11050 wyświetleń

Przebudowali ul. Przemysłową

Realizacja jednej z czołowych inwestycji oraz środki z budżetu Miasta na 2013 r. wsparły przebudowę ul. Przemysłowej w Grajewie, którą zarządza Powiat Grajewski. Odbiór robót o wartości prawie 437 tys. zł odbył się 2 września 2013 r.

 

Przebudowa nawierzchni była możliwa dzięki temu, że wcześniej Miasto wybudowało kanalizację sanitarną w ul. Przemysłowej. Był to jeden z punktów zadania pod nazwą "Zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej Miasta Grajewo poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Proletariackiej". Miasto Grajewo pozyskało na realizację tego zadania dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007-2013 w wysokości 76 %.

 

Ostatnio Miasto Grajewo na przebudowę ul. Przemysłowej także przekazało 100 tys. zł. Pod koniec sierpnia na sesji Rady Miasta podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej przez Miasto Powiatowi Grajewskiemu w formie dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1808 B – ul. Przemysłowa od skrzyżowania z ul. Elewatorską do skrzyżowania z ul. Wiórową i ul. Braci Świackich".

 

fot. grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (8)

Teraz rzeczywiście można Przemysłową nazywać ulicą.Przydałyby się pasy na środku jezdni.I mały szczegół;wjazdy na posesje moim zdaniem powinny być wykonane do granicy działki,nie na szerokość chodnika.

Szkoda ze nie do końca.

to już te ograniczenie 40km/h mozna podnieść do 50km/h

Kolejna inwestycja zrealizowana i jak zawsze komuś coś się nie podoba. Moim zdaniem wszystko jest elegancko, poza tym podoba mi się fakt, że Burmistrz inwestuje cały czas w miasto.

a czemu nie ma zdjęć z końca ul. Przemysłowej?

Niewazne kto rzadzi, bezrobocie od wielu lat przekracza 20% w Grajewie.

Droga super ale po co studzienka przy studzience ?? nie można było ich zrobić na boku drogi albo po za nią ? moim zdaniem bezsens

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.