Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 11802 wyświetleń

Przebudowa ul. Szpitalnej

Dobiegają końca prace związane z przebudową ulicy Szpitalnej w Grajewie. W ramach inwestycji pozostało położyć nową asfaltową nawierzchnię.
 
Zdjęcia wykonano 18-19 kwietnia 2013 r.
 
 
 
Przebudowa ul. Szpitalnej w Grajewie, polegać ma (po wykonaniu robót rozbiórkowych) na położeniu na części ulicy nawierzchni bitumicznej jezdni z warstwą ścieralną z betonu asfaltowego. Wykonawca miał zadbać m.in. o kanalizację deszczową, studnie i wykończenie całej inwestycji z oznakowaniem i oświetleniem.
 
 
 
 
 
fot. www.grajewo.pl

Komentarze (27)

w końcu... ! ;)

BRAWO Panie Adamie, Waszkiewicz przez dwie kadencje ze swoim dworem nie mógł zrobiś ulicy szpitalnej a Pan zrobił. Jesteśmy z Panem.

Teraz poprosimy o ulice Przekopke.

czy moje oczy się nie mylą :O

Kiedy przyjdzie taki burmistrz, który nie będzie się chwalił tym co jest wstydliwe? Gdyby uznać, nasze miasto za "normalne" to remont ulicy jest "zjawiskiem", jest zwyczajną pracą administracji j.s.t. Za ludyczny obrzęd należy uznać ów przecinanie wstęgi przy otwieraniu takich inwestycji. W przypadku ulicy szpitalnej zarówno UM jak i wykonawca powinni powiesić na okres jaki droga była wyłączona z użytku baner z następująca treścią: PRZEPRASZAMY.

Wykonawca nie przestrzegał zasad sztuki budowlanej a mianowicie; brak spoinowania krawężników, nie wykonał zagruntowania powierzchni krawężników , studzienek, pytanie podstawowe czy wykonał właściwą grubość powierzchni asfaltowej , powierzchnia asfaltu została za słabo zawałowana , jak słabo pracują osoby odpowiedzialne za tę inwestycją z pieniędzy podatnika i będzie jak zwykle lipa.

nareszcie :D.Pan burmistrz chociasz jedno zrobil :)

tylko czemu nie firma z grajewa pan burmistsz powinien wspierac grajewskich przedsiebiorcow

drogi uczniu jak nie znasz się na budownictwie drogowym to lepiej nie pleć głupot, troche latek przepracowałem w firmie drogowej. To jest warstwa wyrównawcza teraz przyjdzie regulacja studzienek i kratek, dopiero wtedy dojdzie druga warstwa końcowa (ścieralna) i porobione będą wjazdy etc...

a do CHX - poczytaj o zamówieniach publicznych i wtedy odpowiedz sobie na Twoje zdanie.

No to tylko pozostaje wyświęcenie wedle nowego obyczaju dla trwałości inwestycji.

Przekopka jest już w nazwie przekopana, to po co ją przekopywać?

Tbs na Alternatywach przypomina o dokończeniu drogi do bloków. Parodia, robili drogę i nie skończyli zostawiając 50 m drogi z dziurami i piachem.

No właśnie..remont ulicy w Grajewie to..zjawisko nieziemskie..ale przez 2 lata poprzednich kadencji nawet tego nie było..

Kiedy Ekologiczna...

do chx: może i powinien wspierać, ale firma z Grajewa chciała o przeszło 130 000 zł więcej i oferował mniejszą o rok gwarancję. I dla tego nie wybrano, a za te pieniądze można coś jeszcze zrobić.

Do Amigo
Za takie osiagniecie powinnismy zmienic nazwe ulicy. Moja propozycja jest ul.Adama Kielczewskiego. Pozdrawiam.

za tańsze pieniądze nie znaczy lepsza robota...tak wygladają stadiony i lotnisko, nie wspominając że inwestycja trwała ponad pół roku i ile samochodów straciło zawieszenie.....brawo p. burmistrzu

No nareszcie będę mógł śmigać swoim rowerkiem jak po autostradzie. Wcześniej można było zęby stracić na wybojach. Jeszcze trzeba zrobić Mi drogę do "płyt" i na dentyście oszczędzę jak nic.

zgadzam się z wami i dlaczego burmistrz nic nie zrobił, aby skrócić zimę

Część wpisów z kategorii złośliwych jest prokurowanych przez ludzi niechętnych p.burmistrzowi(pewnie przegranych tak życiowo jak i politycznie w wyborach samorządowych.zajadłość w atakowaniu p.burmistrza będzie tym większa im więcej będzie udanych inwestycji,im bardziej będzie porządkował sprawy personalne.Ale już tacy osobnicy są w mniejszości.Bezsilność każe im atakować wszystko i wszystkich którzy angażują się w to miasto i są po stronie p.burmistrza.Ludność Grajewa dzieli się na tych którzy żle życzą burmistrzowi,którzy coś próbują robić dla tego miasta i na tych którzy mają wszystko w nosie ale maja wlele do powiedzenia.Tak to wygląda.

A na przyszłość bo wybory niedługo ,przemyśleć dokładnie kogo wybieramy na burmistrza,bo podobno następni nauczyciele i to będący na stanowiskach dyrektorów szkół szykują się aby któryś z nich zostal burmistrzem.Będzie dbał oczywiście jeśli go ludzie wybiorą ale o swój fotel dyrektorski, jak to robił były już na szczęście burmistrz.Nauczyciel jeśli wybrał taki zawód niech lepiej uczy dzieci,a nie pcha się na burmistrza.

Chcialbym nadmienic, ze wiekszosc inwestycji to realizacja i ukonczenie planow poprzedniego burmistrza. A jesli chodzi o nauczycieli to zgoda niech ucza dzieci a biznesmen tez niech zajmie sie prawidlowosciami swojej dzialalnosci bo duzo mozna o tym mowic. Byly burmistrz w miare mozliwosci staral sie pomagac ludziom czy to prace interwencyjne czy umowa zlecenie aby pare groszy i nie obstawial sie ludzmi az z Bialegostoku. Powodzenia dla WWW i w nastepnych wyborach bede glosowal na Ciebie. Pozdrawiam.

Uczeń- musisz jeszcze długo chodzić do szkoły aby komentować jakość robót drogowych ulicy szpitalnej.Coś mi się wydaje,że tym uczniem jest Ludwiczek.Ocenę prac pozostaw ludziom kompetentnym a takim jest INSPEKTOR NADZORU.

Dlaczego parking przy MEDICUSIE taki płytki. Ogólnie wysokie krawężniki a mniej miejsc parkingowych niż pierwotnie. Czyżby poza grajewski wykonawca oszczędzał na kostce brukowej.

Ta maluśkie parkingi to w związku z akcją „kierowco idąc do domu weź swój samochód w kieszeń” czyli wspieramy straż miejską.

czemu nie firma z Grajewa a temu ze nasze firmy choć na miejscu to chcą wiencej kasy niż firma przyjezna i jej się oplaca

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.