piątek, 19 sierpnia 2022

Warto przeczytać

Promocje bukmacherskie - gdzie aktualnie znajdziesz najlepsze?

Chciałbyś wybrać topowy podmiot hazardowy? W takim położeniu musisz zwracać uwagę w pierwszej kolejności na legalność. Dodatkowo na oferowane promocje. Gdzie ich obecnie nie brakuje? Które firmy bukmacherskie zapewniają najlepsze warunki?


Co oferuje STS?


Lider (biorąc pod uwagę rozmaite klasyfikacje firm bukmacherskich) musi oczywiście dawać bardzo dobry przykład innym. I tak się właśnie dzieje w praktyce! Ta legalna (co do tego zagadnienia nie musisz mieć żadnych wątpliwości) firma bukmacherska oferuje np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jak zaś w ogóle można z niego skorzystać? Najpierw zajmij się zarejestrowaniem konta. W czasie wykonywania tego zadania należy wpisać stosowny STS kod promocyjny. Obecnie jest to „STS100”. Warto wyjaśnić, że ten kod jest przeważnie generowany automatycznie. Czasami jednak tak się nie dzieje. Wówczas należy go wpisać ręcznie. Potem trzeba wpłacić pieniądze. Jeśli uporasz się ze wszystkimi formalnościami, to otrzymasz zakład bez ryzyka do poziomu 100 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez ten topowy podmiot hazardowy? Firma bukmacherska STS zapewnia bonus 1500 PLN. Trzeba tylko mieć konto, a potem (w ciągu 30 dni od rejestracji) dokonać trzech wpłat. W ten sposób zainkasujesz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Musisz jeszcze spełnić warunki obrotu tymi promocjami. Dzięki temu odblokujesz kolejne środki. Na dodatek ta renomowana firma bukmacherska zapewnia bonusy za przegrane zakłady (pierwsze), jeśli chodzi o dwa działy (Betgames oraz sporty wirtualne).


Oferta Fuksiarza jest jedyna w swoim rodzaju


Można napisać, że STS oraz ta firma bukmacherska to niczym ogień i woda. Przynajmniej, jeśli chodzi o doświadczenie. STS działa na rynku zakładów wzajemnych od 1997 roku. A Fuksiarz na dobrą sprawę dał się poznać w kwietniu minionego roku. To jednak nie przeszkadza temu podmiotowi hazardowemu regularnie zdobywać nowych Klientów. Są oni zainteresowani m.in. znakomitymi promocjami. Oferta powitalna istotnie robi duże wrażenie. W końcu aktualnie (stan na 15 lipca 2022 roku) nowi użytkownicy mogą otrzymać cashback. I to bez obrotu. Ale po kolei. W pierwszej kolejności należy założyć konto oraz wpłacić pieniądze. Potem czeka Cię konieczność zagrania premierowego kuponu. Musi to być opcja akumulowana składająca się minimum z dwóch zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być zaś mniejszy od 1,60. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot połowy stawki. Do poziomu 500 PLN. I później będziesz mógł np. od razu wypłacić te pieniądze. Bez konieczności wykonywania obrotu.


Co może otrzymać nowy Klient podmiotu hazardowego Betclic?


Atrakcyjny bonus powitalny. W postaci zwrotu za pierwszy przegrany zakład. Obecnie możesz w ten sposób zainkasować nawet 200 PLN. Aby tak się stało, należy mieć konto, wpłacić pieniądze oraz zagrać. Jeśli Ci się niestety nie powiedzie, to nie musisz się tym przesadnie martwić. W końcu analizowana firma bukmacherska zapewnia zwrot stawki do 200 PLN (od tego trzeba jeszcze odjąć podatek).

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.