niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

Projekt "Aktywna mama.."

Projekt
Aktywne mamy spotykają się w Grajewie
 
Niepracujące aktywne mamy z Grajewa, Rajgrodu i okolic,  które maja przynajmniej jedno dziecko do 7 roku życia powinny zarezerwować sobie czas w  środę – 27 stycznia o godz. 14. Tego dnia odbędzie to spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie „Aktywna mama na Podlasiu”- Grajewo.
 
Podczas spotkania zostaną bliżej przedstawione działania zaplanowane w projekcie. Będzie to również okazja do rozmowy, zadawania pytań oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych w celu przystąpienia do projektu. Wszystkie niepracujące mamy z Grajewa i okolic, które chcą wziąć udział w projekcie, są mile widziane.
Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego (ul. Komunalna 20, Grajewo) w dniu 27 stycznia (czwartek) o godz. 14:00.
 
Więcej informacji na stronie: www.aktywnamamanapodlasiu.pl  lub pod numerem telefonu  85/ 8744336
 
Projekt "Aktywna mama na Podlasiu" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”. Projekt jest realizowany przez Centrum Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Laboratorium Sukcesu.
 
 
Patronem medialnym projektu jest Portal Informacyjny www.e-Grajewo.pl
 

sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.