poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13321 wyświetleń

Program "Pokaż język"

Program Edukacyjny "Pokaż język"

5 kwietnia (środa) 2006r. w siedzibie spółki "Pfleiderer" przy ul. Wiórowej 1 w Grajewie  spotkali się nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych powiatu grajewskiego, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Celem spotkania była prezentacja założeń programu skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu. Mówiono o sposóbie wyłonienia stypendystów oraz programie motywacyjnym dla nauczycieli, którzy zechcą zaangażować się w projekt.

Kto może zostać uczestnikiem programu 
e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (7)

koszulki są fajne :-)

wszystko pięknie, tylko co z tego nauczyciele będą mieli? po co zawracać sobie głowe tym programem kiedy nie ma z tego żadnych korzyści? Ale stypendium dla uczniów-to dobry pomysł. Ale co z motywacją dla nauczycieli?

Dawne Płyty grajewskie były sponsorem, opiekunem wielu szkół. W liceum pamietam na korytarzu wisiał obramowany dokument swiadczacy o sprawowaniu opiekuńczej roli tego zakładu na d szkołą
A obecny Pfleiderer", ???????????
Tak teraz pragnie zaistniec jako wspaniałomyslny sponsor edukacyjny na ziemi grajewskiej- owszem bardzo dobrze. Ale nasuwa sie pytanie . Panowie dlaczego powołujecie tak kosztowny program,(wiem co ciebie to interesi) cała otoczka powołania , przygotowania uzgodnien, opracowania dokumentacj, zatrudnienia ludzików z Warszawki POCHŁONIE WAM WIECEJ KASY w porównaniu do tej , która otrzyma młodzież.

POWOŁANIE PROGRAMU : KASA DLA MŁODZIEŻY
1000 ZŁ : 1 ZŁ

patrze ze na tym programie było duzo nauczycieli z ZS nr.2:) chociaz jedna szkoła interesuje sie losem uczniow tylko nauczyciele z Jednostki potrafia tak sie poswiecac dla ucznia:) trzymajcie tak dalej>Gratulacje<
przy okazji pozdrowienia dla "jednostki"

a co ty widzisz kiedy wszyscy siedzą tyłem

Z własnego, szkolnego doświadczenia: jak mi nauczyciel dogryzł, to i przez ścianę się go widziałem. Nie tylko tyłem:-)
A poważnie - w spotkaniu wzięli udział nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego wszystkich szkół z powiatu grajewskiego(czy wszyscy - nie wiem-pewnie ktoś tam został i te dzieci uczył, jeśli akurat miał lekcje w planie) - pomysłodawcy programu rezerwują dla nich istotny udział w całym przedsięwzięciu, ale i jakąs formę gratyfikacji po ustaleniu wyników egzaminu.aj.

I znowu pominięto romanistów!!!! Może jeszcze nadejdą dla nich lepsze czasy....No cóż tylko nieliczni znają ten piękny język i tylko elity...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.