sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 8847 wyświetleń

Próbował połknąć narkotyki

Próbował ukryć narkotyki w… żołądku. 
Do policyjnego aresztu trafił 37 -letni mieszkaniec Ełku, który podczas kontroli drogowej usiłował połknąć torebki foliowe z amfetaminą. Policjanci uniemożliwili mu ten zamiar i zabezpieczyli nielegalne substancje. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierowcą pojazdu był 37-letni mieszkaniec Ełku. W trakcie kontroli mężczyzna włożył sobie coś do ust i próbował to połknąć. Policjanci natychmiast zareagowali i odebrali mężczyźnie zawiniątko, aby nie dopuścić do zadławienia. Okazało się, że mężczyzna próbował połknąć zwitek składający się z 5 torebek strunowych z zawartością białego proszku. Badanie policyjnym testerem wykazało, że jest to amfetamina.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowcy pobrano także krew do  specjalistycznych badań, które wykażą czy mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających.
 - informuje KPP Ełk

 

piątek, 27 maja 2022

Dzień targowy 27.05.22 r.

piątek, 27 maja 2022

"Kleszczowa" mapa

Komentarze (2)

w tym Ełku interes kwitnie

W Ełku i w Grajeie to samo. Gonić krajówe z Grajewa i tak już małolaty z zajechanymi głowami szukają tylko co by tu zeżeć albo zajarać i nie ważne czy to feta, mefka czy dopalacze. Stop zajechanym głowom!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.