poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 25 komentarzy
  • 18693 wyświetleń

Proboszcz nowej parafii

Trwa kolejny etap utworzenia nowej parafii w Grajewie. Zakupiona ziemia przy ulicy Piłsudskiego stała się podstawą lokalizacji budowy nowego kościoła. Już rozpoczęto prace budowlane. 

Ks. Tomasz Chludziński wróci do Grajewa i bedzie pomagał w budowaniu nowego kościoła, prawdopodobnie zostanie wyznaczony na proboszcza parafii

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (25)

super wspaniale oby to sie ziscilo pozdrawiamy ksiedza Tomka czekamy w grajewie

zamiast budowac nowy kosciół zajmijcie się kościołem pw Trójcy Przenajsciętrzej... przeciez ten kosciół sie sypie.. juz nie raz w czasie mszy tynk spadał naszczescie nikomu sie nic nie stało!!!!

super że ks.Tomasz wraca do naszego grajewa!!!

Miłosierdzia Bożego?? Przecież miał nosić nazwę wiernego sługi Bożego Jana Pawła II, ale zdecydowanie ;/

Priest Tomas is coming back? It’s really FANTASTIC!!! We need that kind of people in our weeny Grajewo J That will be pleasure to see You again here. I’d like to offer You one's congratulations. We’re looking forward to meet you here. Your former parishioner and schoolgirl… ;-)

Mam pytanko czy ktokolwiek ma jakiś numer kontaktowy do Księdza Tomasza (najlepiej komórkowy)...........bardzo pilne. Z góry dziękuję.

Bryndza architektoniczna,
1. Kościół powinien stać w eksponowanym miejscu,
2. odpowiedni rynek park plac - nowe centrum miasta,
3. architekt lub urbanista powinien zaplanować takie miejsce w mieście bo stare centrum straciło ten przywilej. teraz jest tam ni to skrzyżowanie, ni to park, ni to plac - jednym słowem hybryda.
4. Kościoły powstawały pierwsze a potem budowało się centrum wraz z parkiem (porządek niemiecki zabudowy). Obecna lokalizacja budowanego kościoła nie daje szans na powstanie nowego rynku miejskiego, a szkoda

No i super! Brakuje nam takich ludzi jak ks. Tomasz! Prosze przyjąć moje najszczersze gratulacje! Czekamy na księdza z ogromną niecierpliwością :) Wysyłam gorące pozdrowienia :-)

Przy wjeżdzie do miasta widać tylko jeden kościół w Grajewie i tak zostanie bo ten kurnik który się buduje i które są w niczym nie przypominają kościołów jak w amerykanskich filmach jak się stoi pod tym czymś to wtedy widać że to jest dom Boży

szpitale likwiduja szkoły zamykaja a te sie buduja

a zkad ten ksiadz?czyzby juz on byl wktorejs z naszych parafii?

Ładny ten kościół

Witam !!!
Jak widzę jest WIELKA KWESTA w sprawie budowy nowego Kościoła ---W szkole średniej widniała taka rycina ( nie pamiętam w jakiej "knidze ) ---Ale widniała , Na biednym chłopie , siedzi okrakiem -- pleban - wójt i poborca --- czyż teraz nie mamy to samo --- czy to CHŁOP czy też prosty ROBOL -- nad NIM --siedzi również Pleban - Urząd skarbowy , no i wójt czy też jakiś inny (chciwy pieniędzy ) ......Pajac
Proszę więc się zastanowiić --- do czego to doszło -- każdy chce TYCH PIENIĘDZY ---- ale jak się pójdzie czy to do Wójta czy też do Plebana ---jakoś tej pomocy nie ma ( nawet sam byłem świadkiem -- jak NIESZCZĘSNA MATKA Z DZIECKIEM UPOŚLEDZONYM STAŁA PRZED KOŚCIOŁEM I PROSIŁA O WSPOMOŻENIE ---JAKOŚ NIE WIDZIAŁEM NAWET NA ŚW.MSZY żeby Kościół wspomniał o jakimś datku dla TEJ BIEDNEJ RODZINY,,,,, Ale za to słyszałem że " tą tacę przeznaczamy na jkąś KURIĘ szkołę "KLERYKÓW "///// TO JEST JUŻ CHYBA CHAŃBA ////--- Ale widzę zamiast więcej powstć szkół , to niestety będziemy mieli więcej KOŚCIOŁÓW ____ BO NIESTETY LUDŻMI BIEDNYMI I GŁUPIMI LEPIEJ JEST KIEROWAĆ . LUDZIE PRAGNĄCY PRACY , MAJĄCY NA UTRZYMANIU CAŁE SWOJE RODZINY ZA SYMBOLICZNE ----600 --- DO 1000 ZŁ , a tu Ci jeden z drugim wyskakuje -- tylko dawaj , dawaj i DAWAJ --- nawet się już nikt się nie pyta ---nawet w tej kolędzie -- czy Ty masz skąś DAĆ --- więc proszę się zastanowić nad każdą SWOJĄ decyzją --- nie dajmy się "" OMAMIĆ """

no i może jana pawła II, ale na samym początku to był plan faktycznie przemienienia czy wniebowstąpienia czy cos tak

No nie. Mialem z nim religie. Niedojrzaly .., ale moze sie wyrobi. Choc nie jestem zwolennikiem utworzenia tej parafii i wybudowania tego kosciola, choc w ogole jestem osoba o dosc luznych pogladach religijnych, to zycze ks. Tomaszowi powodzenia.

a ja bym chciała aby proboszczem został ks.Dawid z MBNP w Grajewie,przynajmniej coś by się ciągle działo

Bardzo się cieszę,że to ks. Tomasz Chludziński ,gratuluję i życzę dużo sił i wytrwałości w tak wielkim i odpowiedzialnym dziele.

to my parafianie chcieliśmy jana pawła II :) - strasznie się cieszę, że będe mogłasię spowiadacdoksiędza -bo się księdza nie boję :)

na stronie kurii w tamtym roku czytałe,ze miłosierdzia bożego

Tak przybędzie następny kościół, a tak przy okazji może ktoś zna dane ilu przybyło mieszkańców w Grajewie od budowy ostatniego kościoła.

Bardzo cieszę się, że Ks.Tomek wraca do Grajewa.
Trudno powiedzieć, jakie temu towarzyszą uczucia. Na pewno wzruszenie i radość, że zobaczymy Księdza Tomka, że będzie z nami... jak dawniej :) Zresztą wierzę, że to wszystko dzieje się zgodnie z wolą Boga, a zatem ma sens :) Tak z pewnością jest!
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności Ks. Tomka :)

POTRZEBNY JEST TEN KOŚCIÓŁ JAK DZIURA W MOŚCIE.

Grajewo jest zbyt malym miastem jak na 4. parafie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech ks.Tomek zostaje w Tykocinie!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.