wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

Prawdziwi zdobywcy kosmosu!

Na zakończenie ASTRONOMICZNEGO TYGODNIA NAUK WSZELAKICH  w ZS Nr2 im.9.PSK w Grajewie trafiła nam się nie lada gratka  Dzieci z Przedszkola Nr2 (nazwa zobowiązuje!?;), które odwiedziły naszą szkołę, by wziąć  udział w konkursie plastycznym „KOSMOS I JA” oraz grach i zabawach muzyczno-sportowych – okazały się WIELKIE!!!!!

We wszystkich zmaganiach uczestniczyły całym sercem, z uśmiechem i zaangażowaniem godnymi podziwu! Prawdziwe wzruszenie budziło dobre wychowanie dzieci oraz wzajemne relacje między przedszkolakami i wychowawczyniami – doskonałe maniery, życzliwość i opiekuńczość. Bezapelacyjnie należy też podkreślić, iż wiedza milusińskich o kosmosie i astronomii była naprawdę imponująca! (wyrazy szacunku dla Krzysia – nagroda pozaregulaminowa za wiedzę :)

 Dziękujemy wszystkim ponad pięćdziesięciorgu  przedszkolakom i ich opiekunom. Dla nas było to bardzo inspirujące i budujące spotkanie, ale to WY kochani – „SIĘGNĘLIŚCIE DZISIAJ GWIAZD”. - Zespół Szkół Nr2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.