Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 4725 wyświetleń

Praca w obwodowej komisji wyborczej

Szanowni Państwo,

Koalicja Obywatelska zaprasza osoby, które chcą pracować z jej rekomendacji w obwodowych komisjach wyborczych jako jej członek lub mąż zaufania w najbliższych wyborach, do zgłaszania się do pełnomocnika powiatowego- Stanisława Adama Doliwy – dane kontaktowe poniżej.

Przedsięwzięcie jest elementem akcji Obywatelskiej Kontroli Wyborów.

Praca dotyczy komisji na terenie gmin: Miasto Grajewo, Gmina Grajewo, Gmina Szczuczyn, Gmina Rajgród, Gmina Radziłów i Gmina Wąsosz.

 

Dane kontaktowe:

tel.: 660 632 482

e-mail: platformagrajewo@wp.pl

 

Pełnomocnik OKW

Stanisław Adam Doliwa

 

Komentarze (23)

Słuszna inicjatywa./

A gdzie wasz program? Przetłumaczony z niemieckiego? Nie macie żadnego programu tylko odsunąć PiS i teraz my wam pokażemy

Tralalala, tak najważniejsze jest odsunąć PiS od władzy. Nawet brak programu to lepiej niż demolujący Polskę program PiS.

Zbieramy członków .

Dla PO są potrzebne takie kaśki do wyborów potem róbcie co chcecie

Do Tralalala ile w Tobie jadu.

Brawo, powiedziane w punkt.

I o to właśnie chodzi ,żeby odsunąć PiS od władzy .
Łączmy siły ,a argumentow jest tak wiele ,że nie miejsce, żeby wymieniać.

Kaśka pamiętamy doskonale rządy po psl bieda i złodziejstwo

platforma zniszczyla Polskie przez 8 lat ich rzadow ludzie glodowaly zero pomocy perfidnie podkladaja sie niemcom z grosz godnosci

Panie Adamie jest nas dużo, jesteśmy z Panem będziemy walczyc

Prawda Kasia jeszcze tyle do sprzedania Niemcom zostało a Polacy pojadą na szparagi

Należałoby najpierw zabrać babciom dowód Panie Adamie. No i zmniejszyć wzorem RFN cenzus wiekowy. Wtedy opozycja wygra. Demokracja demokracją, ale ktoś ją winien kierować. Porządek musi być! ;)

A jakie wynagrodzenie?

a jaki program ma teraz PiS ? jesli nie taki sam jak PO , straszenie tymi drugimi i zadluzanie kraju , tfu jedni drugich warci

Do pana Arka. Wierzę że jesteś inteligentnym facetem ale nie pisz glupot. Pocałuj PiS w d.... Potem Ci się odwdzięczy z nawiązką.

Ludzie czy Was porąbało, zapomnieliście już co te złodzieje robili ? Te same błędy będziecie popełniać nadal. Nie twierdze że PiS to ideał. To taka sama świnia jak PO ale jak nie ci ani ci to może dajmy szanse KONFEDERACJI. BO i jedni i drudzy już pokazali na co ich stać. Stracone mamy już cztery kadencje i długi, których już ich nie spłaci już nikt. Poślijmy i ten PiS i tą cholerną PO do trzystu diabłów. Dopóki te hieny będą nami rządzić to tak cały czas my POLACY będziemy zarabiać cztery razy mniej niz ci z Niemiec z Francji Holandii czy z Belgii. Trzeba im dać wilczy bilet.

Zabrać dowody babciom i dziadkom beretom i wybory wygrane

oki i powiedzieć wtedy piniędzy nima i nie będzie są tylko dla nas i naszych dzieci

Odsunięcie PIS od władzy jest jak najbardziej słuszne ale co dalej ? Wybierzecie PO ? Oni nic nowego nie wniosą tylko będą kontynuować rozkradanie kraju... Zmienią się tylko świnie przy korycie... A i nie łudźcie się, że ktoś kogoś rozliczy, bo to obiecują wszyscy od 20 lat, a jak się kończy to sami widzicie.

Chcesz dłużej pracować zgłoś się do PO.

Znam jednego członka konfederacji Jeśli jest taki uczciwy jak cała partia to nic dobrego nie czeka POLSKI. ŻADNA OPCJA POLITYCZNA POLSKI NIEUZDROWI JEŚLI SAMI O POLSKĘ NIEZADBAMY

Tralala, oj chyba nie pamiętasz, był kryzys światowy. Tylko Polska była na plusie. Jeśli było takie złodziejstwo to dlaczego nikt z tych "złodziei" nie siedzi. Przecież mają swojego prokuratora. Albo on jest taki niezaradny, albo nie da się ich skazać za złodziejstwo bo wszystkie "dowody" to tylko pomówienia. Na siłę produkują dowody na Nowaka, żeby jakiegokolwiek mieć złodzieja.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.