czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12439 wyświetleń

Praca - ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „MPO” Sp. z o.o. w Białymstoku – największa firma w województwie podlaskim działająca w branży gospodarka odpadami, w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje osoby z Grajewa
do pracy w Oddziale Terenowym Firmy (MPO Milenium ) na stanowisko:

KIEROWNIKA ODDZIAŁU


Wymagania :
 wykształcenie min. średnie
 dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu pracy
 prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
 łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania relacji z Klientem
 kreatywność i inicjatywa w działaniu
 dobra znajomość lokalnego rynku - odbiorców usług
 doświadczenie w zarządzaniu zespołem personalnym
 umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:
 szkolenia
 umowę o pracę
 samochód służbowy
 interesującą pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Forma kontaktu:
Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny) na adres: marketing@mpo.bialystok.pl z dopiskiem w tytule „Grajewo”.
Bliższych informacji udzielamy telefonicznie: 504 017 557 lub 502-782-537 w godz. 8-15 od poniedziałku do piątku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (12)

Takich ogłoszeń już się nie publikuje bez podania wysokości wynagrodzenia! Takie są warunki rynku pracownika! (aż miło się robi jak ci pracodawcy co kiedyś oferowali 800 brutto teraz nie mają taniej siły roboczej) Podaj MPO wysokość pensji, a my pracownicy zastanowimy się nad ofertą.

Dokładnie, masz rację BOOK. Średnia płaca na stanowisku kierowniczym w Polsce to 5-7 tys. brutto. Jak dadzą tyle premia, to EWENTUALNIE mozna będzie zastanowić się nad ofertą.

1300 na umowę zlecenie heh ;/

Popieram w 100%-ach cię BOOK!!!

Mocna złotówka zachęca do wracania do kraju. Praca za dolary przestała sie opłacać i powoli przestaje sie opłacać praca za funty i euro. W 2006 funt kosztował 6,4zł teraz kosztuje 4zł - Ekonomiści szacują że że do końca 2009 roku z zagranicy wróci około 30% osób które wyjechały od 2003 roku - pracodawcy w Polsce już sie cieszą. Wynagrodzenie w Polsce znacznie wzrosło i tak zostanie, powoli kończy się wybieranie pracodawców, kto chcial znalazł dobrą pracę - kto nie chciał to juz nie znajdzie!.

Rynek pracy dynamicznie się zmienia, zmienił się na tyle, że nawet powracający z pracy w UK, nie zmnienią się jego postaci. To zupełnie nowe zjawisko, zupełnie nowi pracownicy, ich oczekiwania płacowe są także inne - wyższe. To dobrze, nie - wzmacniają tylko stan rzeczy - mówiący, iż winni tak dużej skali bezrobocia i tak dużej fali emigracji nie była sytuacja polityczna w kraju (śmiech). lecz destrukcyjne działania pracodawców lat 90 i do lat 2000 - 2005, kiedy to pracodawcy szukali taniej siły roboczej za 800 brutto. Postępuje proces zmian demograficznych, tendencje są nieodwracalne, już nigdy nie wróci rynek pracodawcy w Polsce, rynek pracownika pozostanie bardzo długo. Zwróćmy uwagę, że nawet zachęty pracy dla potencjalnych pracowników ze wschodu nie zadziałały. Pracodawcy są w rynkowym klinczu (akurat to dobrze i trochę za karę), ich inwestycje są w dużym stopniu na kredyt, stopy rosnę nieubłaganie, raty trzeba spłacać potrosze siłą pracy pracownikó najemnych, ci pracować będą tylko za dobre pieniądze. Tu pojawia się zjawisko nowe jak na grajewo, kończy się czas zakupu samochodów i budowania domów (kto miał kupić i kto miał zbudować to zbudował), a zaczyna się czas inwstowania w kadrę. De facto to ona spłaca ten kredyt. Znam pracodawców z Grajewa, którzy płaczą po nocach, czy jutro będą mieć pracowników (ich bank nie płacze). Co do 30% powrotów z UK i UE, taka flutkuacja jest przez cały czas i pozostaje to bez wpływu na poziom wynagrodzenia i stopę bezrobocia. I ostatnie zdanie; do roku 2010 odejdzie na emeryturę cały powojenny wyż demograficzny urodzonych po 1948 roku, to relacja 3:1, diametralnie utrwalą brak rąk do pracy na długie lata, idą ciężkie czasy dla pracodawców, dobre (no może lepsze) dla pracowników. Tak działa rynek, mechanizm rynkowy, nie ma co doszukiwać się tu innych zjawisk. Polecam wszystkim książkę Wiesława Sadzikowskigo "200 lat gospodarki rynkowej" dobra lektura na wakacje.

Znam takich pracodawców w Grajewie, kktórzy swoim pracownikom po pół roku nie płacili pensji. Trudna sytuacja materialna mozna zrozumiec ale buta i brak jakiej kolwiek skruchy czy przeprosin w stosunku do swoich pracowników jest to rzecz nie do wybaczenia. Dobrze, że sytuacja zmienia się mam nadzieję , że wyeliminuke ona z rynku tych pseudo biznesmenów.

ile osób tyle teorii, każdy ma swoja prawdę a mnie sie wydaje że pracowity ma racje już nie chcą tyle dawc co dawali za robote. nie bedzei lepiej nawet jak staruchy se pójdą na emeryture. dużo znajomych wróciło ze stanów i mówią że biletów na loty nie ma do końca roku!!! - tera tu ameryka a nie tam !!

w Europie załamał sie rynek ryzykownych kredytów, banki utrudniają kredyty na zakup nieruchomości, giełda ciągle w dół, w UK zmniejsza sie zapotrzebowanie na pracowników w budownictwie - nawet jak ktoś ma dobrą pracę to jego 100 funtów jest dziś warte 30% mniej niż kiedyś zarówno do zł jak i do euro - mocna złotówka załatwi Polskę - eksport maleje z dnia na dzień - będą zwolnienia - nawet nasze Płyty mają kłopoty przez to - uwazam, że to sie już unormowało - kto umie liczyć to sobie policzy co mu sie opłaca.

bylem u nich na rozmowie bardziej potzebuja przedstawiciela niz kierownika moze - kierownik - przedstawiciel.

w Grajewku prędko nic sie ni zmieni bo zawsze ktoś sie znajdzie do przcy za 1000 zl ludzie nie znaja swojej wartości

byłem na rozmowie z pracodawcą z większegomiasta podałem mu swoje warunki i przystał na to potem zorientował sie co sie dzieje w Grajewie i kolejni dostali płacę jak w Grajewie za śmieszne pieniądze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.