piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 10480 wyświetleń

Pożegnanie absolwentów SP4

Bardzo uroczyście Szkoła Podstawowa nr 4 pożegnała swoich absolwentów. Wielu utalentowanych uczniów pozostawiło ślad po sobie w Złotej Księdze szkoły, odbierało świadectwa z biało - czerwonym paskiem, nagrody i statuetki.

- ...Niech w pamięci pozostaną tylko dobre wspomnienia. Opuszczamy dziś mury naszej "czwórki", która na zawsze stanie się symbolem najlepszych, beztroskich lat. Dawne problemy stały się błahostką, jestem przekonana, że jeszcze raz każdy z nas westchnie z zadumą - to były piękne dni! - rozpoczynała uroczystą galę przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Martyna Ossowska

- ...Nie bójcie się tego co nowe, jeśli tylko będziemy mogli Was w czymś wesprzeć na pewno chętnie to uczynimy. Chciałabym, abyście realizowali różnorodne marzenia, pragnienia, żebyście rozwijali się w każdym obszarze, podążali - tak jak po schodach - cały czas w górę! - żegnała swoich uczniów dyr. Halina Muryjas - Rząsa

- ...Dobrze byłoby, aby te wysokie oceny nie stały się wartością samą w sobie, żebyście umieli wśród swoich licznych zainteresowań odnaleźć pasję, swoją życiową drogę. W kolejnych latach będzie coraz trudniej ze wszystkiego być tym najlepszym, będzie trzeba wybrać. Tym, którym się trochę słabiej wiodło powiem: Głowy do góry! Wszystko jeszcze przed Wami, wszystko jest możliwe! Profesor Religa wspominając mówił, że kończył szkołę na trójkach, a talentem, geniuszem, który ma w rękach uratował życie tysięcy ludzi. Absolwentom życzę, aby znaleźli się w nowych szkołach, bo takie przejście jest zawsze trudne, by wiodło się Wam przynajmniej tak dobrze jak tutaj. Pedagogom i uczniom udanych wakacji, a rodzicom jeszcze raz gratuluję pociech - mówił burmistrz Krzysztof Waszkiewicz

GALERIA ZDJĘĆ


foto poniżej - wpis do Złotej Księgi Patrycji Makarewicz, która uzyskała najwyższą średnią ocen na świadectwie - 5.67;
e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (15)

"Czwórka" nie jest tą szkołą co kiedyś. Dyrekcja za bardzo skupia się na otoczce, jaką są imprezy, których nigdy dosyć, a nie myśli o edukacji naszych dzieci. Wielki minus za to. Moje dziecko uczy się w tej szkole i jako rodzic bardzo się niepokoję o dalszą edukację mojego dziecka. Tam nie ma nauki, niestety, a to wyjdzie na dalszych etapach nauki.

Eliza, moje gratulacje, oby tak dalej !!!

Jak zwykle wszystko co się dzieje w SP4 to wysilone newsy. Przecież zakończenie roku to nic nadzwyczajnego, takie imprezy odbywaja się co roku w każdej szkole i wcale nie zasługują na publikację w dziale wiadomości z regionu. Już i tak szkoła ta ma manię wyższości i myśli, że co od nich to najlepsze. Wątpię w to mocno. Skoro tyle czerwonych pasków dlaczego nie przekłada się to na wyniki egzaminów.
Do operatora: Dlaczego imprezy zakończenia roku szkolnego innych szkół są umieszczone w innym dziale (Kultura i rozrywka) czyżby były mniej ważne od imprezy SP4. Stronniczość, aż szczypie w oczy ... niewytrzymałem i musiałem w końcu to skomentować.

Galeria piękna i okazała, jak żadna inna. Nic dziwnego władza zaszczyciła - tylko dlaczego zawsze obiera ten sam kierunek ... W innych galeriach szkół jakoś nie widać naszej władzy - zdjęć nie zrobili, czy Panowie niezaszczycili.

to moja szkola sadze ze jest najlepsza w garjewie :) pozdro dla wszystkich z SP4

dokładnie rok temu odeszłam z tej szkoły. i mam co wspominać. uważam, że ta szkoła jest naprawdę wspaniała. fantastycznie się tam czułam i ciężko było mi stamtąd odejść. nauczyciele bardzo dobrze uczą. i w tej szkole można rozwijać swoje zainteresowania, np. sport. Ci co wolą inne przedmioty także mogą wykazywać swoje umiejętności w konkursach i na kołach. bardzo mile wspominam tę szkołę. pozdrawiam.

do matki -ciekawe ile jako rodzic poświęcasz kobieto czasu swojemu dziecku każdego dnia?na ilu zebraniach byłaś? sa inne szkoły -przenieś dziecko,ale najpierw zacznij od siebie bo cos mi sie zdaje że wszystko najlepiej zwalić na szkołę,ty sama najlepiej wiesz jak jest-coś to nie tak...

do: "Obserwuję już od jakiegoś czasu " -a ja nie wytrzymałam i muszę skomentowac co piszesz - temat zakończenia roku szk jest tematem ogólnym i wszyscy o tym przed wakacjami mówią więc rozumiem operatora jak tam nazwałeś go ze symbolicznie cos dali tam; co do wyboru szkoły to też obserwuję od dłuuuuuuuugiego czasu i w takich mom jest raz jedna szkoła raz inna -sama mam młodzież w zs nr2 i byli z regionu też - myslę że to różnie; a jakby wszystkie o zakończeniu poszły to z 10 na górze byłoby zakończenie roku -to dziewne nie uważasz? pozdrawiam; a jeszcz3e -bardzo lubię te poczytac te aktualne informacje -nikit chyba tu w okolicy nie ma takiego czegos -dzieki e-grajewo!!


Do obserwuję już od jakiegoś czasu: - trafne spostrzeżenia!

"Władek" -masz jakiś kompleks czy co? -czy ci ktoś za przeproszeniem "zalazł za skórę"? - to nie wyżywaj się na dzieciach ! -ja tu widzę normalnie same dzieci a nie włądzę na pierwszym planie -zastanów się i nie bądź taki zgorzkniały...

Do mama córki: dwa razy czytałam twój komentarz i nic z tego bełkotu stylistycznego niezrozumiałam. Jeśli piszesz komentarze to przynajmniej tak, żeby Cię ludzie zrozumieli.

Tylko ludzie dorośli w pięknie przygotowanej uroczystości pożegnania absolwentów dostrzegają niezdrową rywalizację wpływów! Należy się wstydzić takiej postawy, a docenić trud własnych dzieci.

do matki 2: Właśnie dlatego, że interesuję się edukacją mojego dziecka, chodzę na wywiadówki, zebrania, pomagam mu przy odrabianiu lekcji i wiem, co się dzieje w szkole, jestem zaniepokojona. Jeżeli ja musiałam wyjaśniać mu wiele podstawowych rzeczy, to co robią nauczyciele. Ktoś może mówić, że to wina moje dziecka, bo co robił na lekcjach, ale wiem także od jego kolegów, jak to nauczyciele "edukują" nasze dzieci. Niestety, gdy ja się uczyłam w tej szkole to nie pamiętam, aby nauczyciel mi nie pomógł, jeżeli czegoś nie rozumiałam. A moje dziecko boi się podchodzić do nauczycieli i pomoc, bo ci na niego krzyczą, albo nie chcą pomóc. A to chyba nauczycielom powinno zależeć na wynikach i skuteczności nauczania.

SP4... Super szkoła ! Na prawdę miło wspominam spedzone tam 6 lat. Teraz niestety idę do gimnazjum. Myślę, że będę miała równie fajną klasę, jak w podstawówce. ;) Pozdrawiam całą byłą VIc. Najlepszą klasę pod słońcem, ha! Nawet na całym świecie i wrzechświecie. ;)

szkoła `czwóka` jest przecudowną szkołą. ja również mile wspominam te 6 lat spędzone w niej.
achh. nigdy o niej nie zapomnę ! ;) a i to jest bzdura, że tam się nie uczy. wystarczą jedynie czyste chęci. jeśli ktoś ma ochotę by się edukować, to odrabia systematycznie prace domowe i jest przygotowany, a komu nie zależy to zwala winę na szkołę. Pozdrawiam wszystkich uczniów, byłych i teraźniejszych, nowych i przyszłych tej właśnie fantastycznej szkoły.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.