czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Pożar pochłonął dwie ofiary

Pożar pochłonął dwie ofiary
W wyniku tragicznego pożaru zginęły dwie osoby. Najprawdopodobniej wybuchła benzyna. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają grajewscy policjanci.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został poinformowany o płonącym mieszkaniu na ulicy Plac Niepodległości. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że pożar wybuchł w lokalu, gdzie wcześniej trwała libacja alkoholowa. Z relacji 35-letniego uczestnika imprezy wynika, że najprawdopodobniej zapalił się przyniesiony przez niego pojemnik z 4 litrami benzyny, który postawił obok kuchenki elektrycznej służącej gospodarzowi do ogrzewania mieszkania. Jak twierdzi mężczyzna po zakończonej libacji wszyscy poszli spać. Nad ranem około godziny 5.30 35-latka obudził wybuch. Mężczyzna natychmiast wybiegł z mieszkania i pobiegł do komendy informując policjantów o całym zdarzeniu. W wyniku pożaru lokal uległ całkowitemu spaleniu. Po zakończonej akcji gaśniczej w zgliszczach znaleziono zwłoki 61-letniego właściciela mieszkania. Natomiast drugi 61-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł.

Przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Grajewa.

 

Jeden ze zmarłych miał przeszłość kryminalną, odsiedział sporą karę więzienia (27 lat), 5 lat temu opuścił areszt, nosił pseudonim "bandyta".

fot. e-Grajewo.pl

czwartek, 28 października 2021

Zakaz odwiedzin pacjentów w Szpitalu

czwartek, 28 października 2021

Mońki: ukradł produkty warte 16 złotych

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.